İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Rusça içerik

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Azeri bir arkadaşım var ve ana dili gibi rusça konuşup yazabiliyor. Ne tür bir içerik ile az da olsa kazanç, getiri sağlayabilirim. Günde 1-2 post atarak başlamayı düşünüyorum. Bir de içeriğe uygun domain bulmak gerekecek. Öneri ve görüşleriniz nelerdir ?

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
şu ramazan bitsin bizde :D Türk erkekleri ile Rus Kadınları birleştiren bir site yapmayı düşünüyoruz. Şimdi Rusyadan bayanlar üye olacak 50euro :) sonra Türk erkek üye olacak 100 lira aldık diyelim üyelik için. Sonra Temmuz un 15 inde tatile çıkıyorum diyecek bayan 15 gün. bu 15 gün içinde müsait olan bütün erkekler teklif gönderecek. Bayan hangisini seçerse onunla tatile çıkacak. Tabi oteli vs. biz ayarlayacağız. 15 günlük tatil ücretini siteye ödeyecekler %25 ini bayandan %75 ini erkekten alacağız. sonra tatillerini yapıp mutlu bir şekilde ayrılacaklar.

Kahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şu ramazan bitsin bizde :D Türk erkekleri ile Rus Kadınları birleştiren bir site yapmayı düşünüyoruz. Şimdi Rusyadan bayanlar üye olacak 50euro :) sonra Türk erkek üye olacak 100 lira aldık diyelim üyelik için. Sonra Temmuz un 15 inde tatile çıkıyorum diyecek bayan 15 gün. bu 15 gün içinde müsait olan bütün erkekler teklif gönderecek. Bayan hangisini seçerse onunla tatile çıkacak. Tabi oteli vs. biz ayarlayacağız. 15 günlük tatil ücretini siteye ödeyecekler %25 ini bayandan %75 ini erkekten alacağız. sonra tatillerini yapıp mutlu bir şekilde ayrılacaklar.

Resmen p.... yapacan yani :gül:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5