İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Rusya da eğitim

e-Xtra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birtakım yabancı dil kursları varmış Rusya da;

+ Kalacak yer,
+ Haftanın belirli günleri/saatleri yabancı dil eğitimi,
+ Sosyal aktiviteler (geziler, meetingler, falan-filan),
+ Ulaşım imkanları,
+ vb.

Konularda hizmet veren.

Bilgisi olan var mı acaba?

Biraz araştırdım 3 aylık 700-800 $ arasında maalieyet çıkartıyorlar. Aslında pahalı değil ama bir faydası olur mu, dandik mi - değil mi ?

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
+ Sosyal aktiviteler (geziler, meetingler, falan-filan),
şu falan filan ı daha da açınca güzel şeyler çıkabilir ortaya, seneye istanbula gidecektim olmazsa rusyaya gideriz ya :)

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
bilgim yok açıkçası ama 3 ay dediğin fiyatlara çok iyi. tabii orada hacayacağını da düşünmek gerek. eski rusya değil, pahalı oldukça. hele Moskovaysa çok pahalı!
3 ay da da, hem kurs hem de devamlı konuşmayla :) ki bu şart. mutlaka öğrenirsin.
yabancı dil yerinde öğrenilir..

e-Xtra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ingilizceyi artık millet moonstar dan öğreniyor, ama rusça bayağı zor iş. dediğiniz kadar da pahalı değilmiş rusya. hele hele azerbaycan da eğitim şartları çok daha ucuzmuş. yani rusyaya yakın bir yere yerleşip (azerbaycan da) yine rusça eğitim alınabilirmiş. taktım kafaya gidicem inşallah :)

P

Pco

Misafir
bende america ya gidebilirim çalışma + gezi

çalışma olanagını sana şirket sunuyor. ( 900 - 1500 $ arası aylık )
3 ay boyunca kalıyorsun.

herşey dahil 2500 dolar geliyor

e-Xtra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
amerika da ne işin var yaa, yabancı dil öğrencem diyorsan ingilizce bilmeyen kalmadı artık zaten :) topluma karışıp life style yapacaksan film de seyredebilirsin.
rusya önümüzde ki birkaç yıl içerisinde bizim için büyük bir pazar olacak. özellikle turizm açısından. ee bizim de şimdiden buna hazırlanmamız lazım ;)

I

iyiyiz

Misafir
Rusya da egitim iyi fikir.Bu adamlarin egiteme verdigi önemi ve destegi amerika bile vermiyor.Rusya ayrica Leningrad üniversitesini nin verdigi buna benzer hizmetler var,3.5 aylik 1750 $ spor,dil egitimi ve istek dersler.Gerekli bilgileri alip %100 dogrulukta telefon numaralariyla birlikte isterseniz verebilirim.8 ay Leningrad Üniversitesinde dil egitimi almistim.ayni zamanda da yarim gün calismistim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5