İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Rusyadan Vkontakte.ru sitesi davetiyeleri satılıktır.

cankurt07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
4 senelik üyeliğim eskiden türkiye engelliydi türkiyeden proxy ile giriyorduk ben ukraynadan girdiğim için sorun yok ama facebooktan baya gelişmiş özellikleri var ve mp3 konusunda istediğimizi dinleyebiliyor ve yan programlarla indirebiliyoruz. Arkadaş arama konusunda da facebookun bize önerdiklerini değil bulmak istediklerimizi yaşına cinsine şehrine ve evlilik durumuna göre bile bulabiliyoruz. Bir çok rus siteside şu an vkontakte beğen kutusuda kullanıyor.
sitenin diğer adresi www.vk.com ve türkçe desteğide var...

Konuyu güzel anlatmışsın arakdaşım saol :))

Arkadaşlar pm ler atıldı

S.Atik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Davetiye alındı ve üyelik başarıyla gerçekleşti. :alkış:

furkan123

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yardım et...

Bak abi ben Antalya turizm meslekte okuyorum ve okulda kurula kaldım rusça dersinden hocam bana dedi git bi rusla röpörtaj yap kayıtları bana getir dedi nolur geleceğim senin elinde bana bi davetiye yollarmısın sen zaten diğer sattığın kişilerden karını almışsındır nolur acil mesaj bekliyorum ......:(:(:(:(:(

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
ben hala gönderdiğin davetiyeyle üye olup olamadığımı bilmiyorum :D bakamadım da hiç:D profilim vardır inşallah

dangerous_35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
üstad ortam süper vallah en sonunda birini kündeye getirdik görüşüyoruz ama senden biraz rusça destek almak lazım çevirmen programlarıda bazen işe yaramıyor bi baktın rusyaya geliverdik :D :alkış: :bira:

Ekleme: üstad ortam süper vallah en sonunda birini kündeye getirdik görüşüyoruz ama senden biraz rusça destek almak lazım çevirmen programlarıda bazen işe yaramıyor bi baktın rusyaya geliverdik :D :alkış: :bira:

sihir55

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kontakte davet ricası

Hocam bir davetiye de bana yollarsan çok makbule geçer, yıllardır peşinde olduğum kız mail.ru yerine vkontakte kullanıyormuş ve ilk kez kabul etti ama ben kayıt olamıyorum, yardımını bekliyorum. Çok teşekkürler.

sihir55

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kontakte davet ricası

Bu arada tel de gerekiyor sanırım 0 505 381 02 04
Şimdiden teşekkür ederim.

Juduras

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam ben cep telefonu numaramı girerek üye olabildim sizler de üye olabilirsiniz sanırım?Alttan English kısmına girin ve how to join tuşuna basın,numaranızı girmenizi isteyecek telefon numaranıza şifre gönderiyor o şifreyle de giriş yapabilirsiniz.

sihir55

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Denedim

Hocam bende gönderdim hatta birkaç farklı cep numarası da gönderdim ama yine de mesaj gelmedi. Varsa sen bir davetiye gönderirmisin. mail adresim [email protected] yada [email protected]
Yardımcı olsan da olmasan da ilglendiğin için Teşekkür ederim.

sihir55

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Rica

Arkadaşlar kullanmadığınız bir kullanıcı adı ve şifre verirmisiniz. Benim telefonuma şifre gelmiyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Saygılar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5