İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SAAT KAÇ Adnan Bey?

welldone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar birbiriniz kırmayın sonuçta spor fanatizm in gereği yok.

bende galatasaray taraftarıyım ve gerçekten fenerbahçe takımından tiksiniyorum (taraftarlardan değil). türk futboluna 0 katkısı olan bir takımın benim gözümde değeri 0 dır. sen git milyonlarca dolar harca yok carlos yok bilmemne al sonra türkiyede oynat. sonrada çık türk takımıyım de. zaten nerden geldiği belli olmayan kara para bi şekilde çıkıyor (ortega hoijdonk anelka vs fenerin elinde patlayan oyuncular.) . ayrıca gıcık kapmama neden olan şuda var. sonuçta fener antipatik bir takım ve kendi taraftarından başka seveni yok. onun için gs arkadaşları sessizliğe davet ediyorum tartışmaya gerek yok.

galatasaraylı olarak fenerbahçeyi kutluyorum aldılar maçı yapacak bişey yok

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

bende galatasaray taraftarıyım ve gerçekten fenerbahçe takımından tiksiniyorum (taraftarlardan değil). türk futboluna 0 katkısı olan bir takımın benim gözümde değeri 0 dır. sen git milyonlarca dolar harca yok carlos yok bilmemne al sonra türkiyede oynat. sonrada çık türk takımıyım de. zaten nerden geldiği belli olmayan kara para bi şekilde çıkıyor (ortega hoijdonk anelka vs fenerin elinde patlayan oyuncular.) . ayrıca gıcık kapmama neden olan şuda var. sonuçta fener antipatik bir takım ve kendi taraftarından başka seveni yok. onun için gs arkadaşları sessizliğe davet ediyorum tartışmaya gerek yok.

Gerçekten ne demek istediniz? Hayır yani fanatizm kötü diyorsunuz ama herşeyiyle fenerbahçeyi kötülüyorsunuz. Milyonlarca dolar harca sonra Türkiye de oynat diyipte serzenişte bulunmuşsunuz. Yani nesi kötü çok para harcamanın? Fanatizm yok diyorsunuz tamamen kanıtsız iftira niteliğinde karaparadan bahsediyorsunuz.

Eklediğiniz resim ne alaka? Gol atılmıştı, sevinç uzayınca hakem artık gidin demişti. Yani gol atmamıza mı gıcık oldun? Fenerin elinde patlayan oyuncularda kim? Gerçekten komik bir durum.. Ama haklısın aldık maçı yapacak birşey yok..

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
@welldone ; R.carlos , Türk futbolu için bile güzel bir etikettir bence. R.Carlos'un Türkiye'de oynamasını fenerbahçe ile ilgisi olmayan biri olaraktan kutluyorum. Yönetimin başarılı adımları vardır bu tür konularda. Avrupada ki maçlarını izlediğim bir takım ve başarıyı gerçekten hak ediyor. Futbolda oynayanı izleyeceksiniz. Mezhep , ülke , din vb. gibi ayrımlara gitmemek gerek.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Galatasaray Fenerbahçe'den çok milyon dolarlar saçtı son senelerde, Fenerbahçe 1-2 transfer yapıyor ünlü adam alıyor, GS yüz tane adam alıp gönderdi, hiçbirinden verim alamadı. Sırf sevmemek için sevmedim deyin bari, yazdıklarınız gerçekçi değil. Öyle yazsanız saygı duyarım, kimse kimseyi sevmek zorunda degil.

Stain

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Galatasaray Fenerbahçe'den çok milyon dolarlar saçtı son senelerde, Fenerbahçe 1-2 transfer yapıyor ünlü adam alıyor, GS yüz tane adam alıp gönderdi, hiçbirinden verim alamadı. Sırf sevmemek için sevmedim deyin bari, yazdıklarınız gerçekçi değil. Öyle yazsanız saygı duyarım, kimse kimseyi sevmek zorunda degil.

Katılıyorum kimse kimseyi sevmek zorunda değil ama sevmek zorunda olunmadığı içinde kişileri kırmanın da bir anlamı yok.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Arkadaşlar merak etmeyin sezon sonunda Adnan Bey gene soracak herkese

SAAT KAÇ ? diye...

Şampiyonuz gene ...

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Hadi bakalım göreceğiz sezon sonunda KİM KİME SAAT KAÇ ? diye soracak :=)

ne kaldı şunun şurasında sezon sonuna...

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

bu ne kadar komik bi yazı olmuş ya :) yazılan hiç bir şey birbirini tutmuyor. yok fenerden tiksiniyomuş. yok o kadar para harciyomuş. yok bi resim göstermiş :D sonra bunca yazısından sonra sessizlik demiş. ha bir de herhalde o kadar saçmalığın üzerine tebrik edeyim demiş...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5