İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sabah sabah bi tebessüm oluştu:)

Mf.Rub

1
İyinet Üyesi
Reaction score
11
az önce mynette dolaşırken

http://haber.mynet.com/detay/foto-a...edium=www&utm_campaign=home_haber_thumbnail_6

şu konuyu gördüm.orda ki yazıları okurken en son sayfaya geldiğimde şöyle yazıyodu:)

10- ELIANA SMITH

7 yaşında "Güzin Abla" oldu. Evet inanılmaz belki ama 7 yaşındaki Eliana Smith, yaptığı radyo programında yetişkinlerin dertlerini dinleyip onlara öğütler veriyor. Erkek arkadaşı tarafından terk edilenler, eşiyle sorunu olanlar, ailevi problemler yaşayanlar, herkes ama herkes ona ulaşıp, sorununa çözüm bulabiliyor.

Sevgilisini elinden kaçıran bir kadına tavsiyesi ise: "Onun için üzüldüğüne değmez, hayat bir erkeğin arkasından ağlayacak kadar uzun değil"... :) bacaksıza bak sen:)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Türkiye'de olsa çocuklar istismar ediliyor para için maymunluk yaptırılıyor, okuması lazım, hamurdan tavşan yapması lazım derler :) Oysaki çocuklar inanılmaz bir şekilde hızlı gelişiyor artık. 7 yaş tabi ucukta sayılır ama çevremde felaket yumurcaklar görüyorum :)

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Türkiye'de olsa çocuklar istismar ediliyor para için maymunluk yaptırılıyor, okuması lazım, hamurdan tavşan yapması lazım derler :) Oysaki çocuklar inanılmaz bir şekilde hızlı gelişiyor artık. 7 yaş tabi ucukta sayılır ama çevremde felaket yumurcaklar görüyorum :)

Bizde de var bitane, yarın bu yumurcaklarla nasıl başedeceğimiz konusunda müthiş bir endişe içindeyim (yada onlar bizimle nasıl baş edecek)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Bizim artık çivimiz çıktı onlar düşünsün 60 yaşına gelincede çok değişeceğimizi sanmıyorum. Sadece ağır hareket ederiz o kadar :p

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
4 yaşında üniversiteye giden varmış yahu.. 4 yaşında poposunu yıkayamazken, üniversiteye gitmiş eleman :)

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
6 yaşında microsoft'ta işe giren çocuklar da var ona bakılırsa. 6 yaşında, bezi poposunda gezen çocuk microsoftta. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5