İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sabır Et, Gözlemle

Xedal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Lafı uzatmadan yazayım:

Bazı arkadaşlar, çeşitli forumlarda veya web sitelerinde; "bana şu kadar para verirseniz, kanalınıza bilmem kaç tane beğeni, bilmem kaç tane abone getiririm" gibi vaadlerde bulunuyorlar..

Evet, doğru olabilir. Belirli bir ücret karşılığında bu hizmeti veriyorlardır..

Peki, kanal sahibinin bu işlem sırasında gözden kaçırdığı birşey olamaz mı?

Kanalındaki videoları kim, neden izliyor? Bunu bilmek önemli mi, değil mi?

Videolarınızı insanlar neden izliyor, sizin yeteneğinize değer veriyorlar mı?

Bir video hazırlarsınız, yayınlarsınız ve insanlar gerçekten videonuza değer verdiği için beğenir, paylaşır..

Ama bir ücret karşılığında videolarınızı beğendirmeniz, bana göre ego tatmininden başka bir şey değildir..

"Video mu yükledim.. Aaaa! 500 kişi beğenmiş.. Ne kadar akıllıyım!" dediniz..
Arkadaşım, o videoyu 500 kişi değil, 1 kişi beğendi.. Ona da para verdin ki seni kandırsın.. Kendi paranla "Beni kandır" diyorsun..

Başarısızlığınızı bu sayede kapatıp, kendinizi tatmin ediyorsunuz..

Başarısız bir insan değilsiniz..

Videonuzu yayınlayın ve sabrederek gözlemleyin.. Bir süre sonra emeğinizin karşılığını "GERÇEK İNSANLAR" verecektir..

DarkJoueur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Söylediklerine aynen katılıyorum. Dobra dobra konuşuyorsun.

Xedal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Söylediklerine aynen katılıyorum. Dobra dobra konuşuyorsun.

ama bazıları katlanamıyor.. :)

örnek: 2008 yılında, Kanuni Sultan Süleyman ile, Hürrem Sultan'ın aşkını anlatan bir video hazırladım.. 500 günde, sadece 110 kişi bu videoyu görüntülemişti.. 10 dakikalık videonun sadece %15 lik kısmı izlenmişti..

Ben pes etmedim ve bu tür videoları yayınlamaya devam ettim..

Muhteşem Yüzyıl dizisi başlayınca, benim bu videom 1 haftada 4 milyon kişi tarafından izlendi..

Sabrettim.. Sonra bir sabah geldim ki video silinmiş.. Neymiş; telif hakkı başkasındaymış.. Başkası bu vbideomu indirip, kurgulamış, bir de telif hakkı almış..

Yine sabrediyorum.. Sahtekarlar her yerde.. Videona ziyaretçi çekme vaadi, beğendirme vaadi v.s..

En iyisi, videonu yükeyecen, oluruna bırakacan..

Wejjie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ama bazıları katlanamıyor.. :)

örnek: 2008 yılında, Kanuni Sultan Süleyman ile, Hürrem Sultan'ın aşkını anlatan bir video hazırladım.. 500 günde, sadece 110 kişi bu videoyu görüntülemişti.. 10 dakikalık videonun sadece %15 lik kısmı izlenmişti..

Ben pes etmedim ve bu tür videoları yayınlamaya devam ettim..

Muhteşem Yüzyıl dizisi başlayınca, benim bu videom 1 haftada 4 milyon kişi tarafından izlendi..

Sabrettim.. Sonra bir sabah geldim ki video silinmiş.. Neymiş; telif hakkı başkasındaymış.. Başkası bu vbideomu indirip, kurgulamış, bir de telif hakkı almış..

Yine sabrediyorum.. Sahtekarlar her yerde.. Videona ziyaretçi çekme vaadi, beğendirme vaadi v.s..

En iyisi, videonu yükeyecen, oluruna bırakacan..

Sıkıntı yok hocam kafanıza takmayın :D Onlar önümüzü kapatır biz yeni kazanç yolları üretiriz size hak veriyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5