İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sabit adsense yerleşmi ?

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
ben 1 seneden daha uzun kullandığım bir yöntemden dolayı 2. sene içinde uyarı aldım. uyarı almamış olmamak yada banlanmamış olmamak sizce o şeklin sakıncalı olma durumunu değiştirir mi?

Bence ile yazarım çünkü neden?

Bazı kurallar nettir google size yorum bırakmayacak derecede net olarak size bildirir. Bazı durumlar vardır size kimse onun yanlış yada doğru olduğunu net olarak söyleyemez. Bu tarz durumlar sonuçtan dolayı kimisine zarar verebileceği gibi kimisine de hiç zarar vermez.

Bence bu durumlar için bu işte tecrübesi olan birinin kullandığı bir kelime. Herkes kendi dilediğini yapmakta hürdür ve burada konu sahibi arkadaşa bakış açısı kazandırmak için yazıyor herkes.

Tecrübeli olduğuma inandığım için bence dedim ve bu şekilde demekten de zarar görmedim.Bizi okuyan insanlar çok iyi bilirki, biz sadece kendimize göre doğru olanları yazıyoruz.Benim doğrularım onlara yanlış geliyorsa, zaten yapmamalıdır.

Soruna cevap olarak, biz Türkler o kadar bencilizki, bildiğimzi paylaşmayız, kendi doğrularımızı saklarız. Hile yapsak, önce kendmiz kullanır sonrada hadi sömürün der, herkese yayarız. Ancak, iyi birşeyi saklarız. Bazende korkarız maaelesef.Bu sebeple de kazancımız azalır. Şimdi ilk olarak, google diyorki, koy en güzel yerine ve kazan. Bugün bir çok site, örnekteki gibi sabit reklamı kullanmaktadır.Bunun aralarında çok büyük sitelerde mevcutturki, zaten örnekleride verilmiş sizlere.

Gelelim ikinci kurala; google hep şunu dedi bizlere.. Alın kodları, zorla tıklatmayın, teşvik etmeyin, kodlarımla oynamayın yeter.. Şimdi yapılan şeyin neresi ters geldiki size ? Öncelikle bunlara kendi içinizde cevap vermenizi öneririm.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5