İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sabit gelirli Şehir Portalı Sitemi Satıyorum

xxxmanxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sabit gelirli Şehir Portalı Satılıktır.
Sabit Gelirli.Mutlaka İnceleyin.

Site Adresi: www.caddeportal.com
İstenilen Fiyat: 500 TL
Sitenin Aylık Getirisi: 80 TL
Sitenin Kategorisi: şehir,semt portalı
Günlük Tekil Hit Sayısı: 30-40
TekilSatışa Hosting Dahilmi?: Dahil Blogger
Banlı Olduğu Sponsor: yok
Banlı Olduğu Arama Motoru: yok
Kullanılan Lisans Satışa Dahilmi: Blogger
Ödeme yöntemi : paypal , BTC , Ukash veya Banka Hesabına

Özel Notlar: Sitenin kazancı Kadıköy'de bulunan ve anlaşma yapılmış firmalardan gelmektedir. Sitede bulunan banner ve firmaların tanıtım yazıları ile aylık 80 tl sabit geliri vardır.Mevcut anlaşma yapılanların kontak bilgilerini de ayrıca ileteceğim. İstanbul,bağdat caddesi ve kadıköydeki firmalara mail atılarak yeni anlaşmalar yapılabilir. Bu anlaşmaları yapmak için illa istanbulda olmanıza gerek yok.ben tüm anlaşmaları mail ile yapıyorum. Sitedeki tüm yazılar özgündür. Özgün olmayan sadece birkaç yazı vardır.Sitenin teması premium temadır. Logo tarafımdan çizilmiştir. Site ile 130 kişilik Facebook hesabı da verilecektir.Siteyi A'dan Z'ye incelemenizi öneririm.Bu projeyi büyütüp güzel paralar kazanabilirsiniz. İlgilenmem gereken ve gönül verdiğim başka bir projem olduğu için bunu satmak istiyorum.Herkese iyi forumlar bol kazançlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi