İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Saç Dökülmesine Karşı Şampuan

aros_121

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
garlex1.gif
Garlex Sarımsak Özlü Şampuan Ve Saça Faydaları
Dünyanın en şifalı bitkilerinden biri olan sarımsak, saçlar içinde oldukça faydalı bitkilerden biridir. Fakat insanların metabolizma ve vücut yapılarının farklı olması nedeniyle; her bitkinin her insanda aynı sonuçları vermediğini gözlemleyen ekibimiz; bu şifalı bitkiye 5 bitki, çinko ve provitamin b5 de ilave edilerek garlex sarımsak şampuanın faydalarını daha çok kişide etkisini gösterecek şekilde formulize edilmiştir.
Bilimsel araştırmalarla faydaları kanıtlanmış bu şifalı bitki kolay ve pratik kullanılacak şekilde, kokusu giderilmiş olarak garlex şampuan içeriğinde en yoğun miktarda yer almaktadır. Garlex sarımsaklı şampuan fiyatı; yüksek kalitesine rağmen, saç bakım kürlerine göre oldukça uygun fiyatlarıyla ve pratik kullanımıyla hizmetinizdedir.
Sarımsak Şampuanı 400 ml
Saç Bakım Losyonu 100 ml Hediyesidir!

Şampuanların esas kullanım amacı saçların temizlenmesidir. Sarımsak şampuanı garlexin ise bu özelliğinin yanı sıra; saç, saç kökü ve saç derisini derinlemesine besleyecek, saç hücrelerini güçlendirmeye ve yenilemeye, saç uzamasına ivme kazandırmaya yardımcı olabilecek, zengin bitkisel içeriğe sahiptir. Saç dökülmesi, saç bakımı şampuanı olarak kullanılabilen sarımsaklı şampuan garlex, etkili, hızlı uygun fiyatlı olarak hizmete sunulmuştur. Garlex şampuan, bu nedenle saç dökülmesi şampuanları arasındadır.
Sarımsak şampuanı garlex; sarımsaklı şampuanlar içerisinde en zengin içeriğe sahip ve saç bakım losyonuyla birlikte 12 çeşit bitki özlü içeriğe sahiptir.
Garlex sarımsak şampuanı içeriğinde; en yoğun miktarda Sarımsak bulunur. Sarımsağa ilave olarak Isırgan Otu, Papatya, Avakado, Buğday, Menekşe, Çinko ve Provitamin B5 ilave edilerek; saç dökülmesi nedenlerini ortadan kaldırmaya yardımcı olacak, yüksek performans sağlayacak şekilde zenginleştirilmiş, şampuan özelliğinden çok sac bakım kürüne benzemiştir.

Bu bitkiler uygun miktarlarda kullanıldığı için etki gücü artmakta, garlex şampuanının içerisine katılması nedeniyle kullanımı oldukca pratiktik hale gelmiştir.

Garlex saç bakım losyonu ise, Adaçayı, Biberiye, Mersin, Defne, Papatya ve Isırgan Otu içermektedir… Bu bitkiler birbirlerini tamamlayan ve etki gücünü artıran bitkilerdir. Birlikte kullanıldıklarında yalnız kullanımında alınacak sonuçlardan daha etkili, verimlidir.

Nasıl ki insanlar dengeli ve yeterli beslenemediklerinde, vücut dirençleri düşer zayıflar ve hastalıklara kolay yakalanırsa; saçlarınız da yeterli besini alamadığında öncelikle zayıflar, içten ve dışarıdan gelen olumsuz etkilere karşı direnci düşer. Beslenememe durumu devam ederse saçlar küçülür, zayıflar ve sonrasında tamamen yok olur.

Garlex sarımsaklı şampuanın PH seviyesi saç ve kafa derisi PH seviyesi ile aynı seviyededir. Böylece saç derisinin yıkandıktan sonra tahrişinin ve kaşınmasının önüne geçer.

Son yıllarda, sarımsağın kozmetik ve hijyen sektöründe kullanımı revaç buldu. Bu kimyasal gıda boyası, kimyasal koku gibi maddeler değil, gerçek sarımsaktan yapılan şampuan kullanımının kafa derisine ve saça iyi geldiği gerçeğinden kaynaklanır. Sarımsak yağının faydaları bilimsel çevrelerde yaygın bilinmekte, sarımsak hapı, sarımsak çayı gittikçe yaygınlaşmaktadır.

Sarımsak özlü şampuan garlexin içerisinde sülfür bileşikleri, vitaminler ve mineraller gibi zengin besin içeriği saç sağlığını korumada ve saçla ilgili problemlerinizin çözümünde önemli, faydalı yardımcıdır.

Doğal sarımsak özü kafa derisindeki SEBUM üretimini düzenlemede, kepeği kesmede ve saç diplerini ve kökünü korumada ve güçlendirmede kullanılır. Son zamanlarda yapılan geniş çaplı araştırmalar, sarımsağın saç büyümesine antienflamatuar, antibakteriyel ve anti fungal özellikler gibi birçok sıhhi faydasını gösteriyor. Araştırmalar, ayrıca, sarımsağın zayıf kan dolaşımını düzene soktuğuna da dikkat çekiyor. Sarımsak sülfrik bileşiğinden dolayı antiseptik özelliğe sahiptir. Ayrıca Allicatine ve Alicine içerir.

İçeriği
Sarımsak:Sarımsak binlerce yıldır sağlıklı olmak adına kullanılmaktadır. 5 bin ile 7 bin yıllık geçmişi olduğu söylenmektedir. Anadolu da saçkıran, sakal kıran, kepeklenme, saç dökülmesinde, saç derisindeki mantarlaşmalarda kullanıldığı bilinmektedir. Bilimsel araştırmalarla, sarımsağın dahili ve harici kullanımda çok faydalı bir besin olduğu, keskin sonuçlar verdiği kanıtlanmıştır. Aşağıda sarımsağın sıhhi faydalarından genişçe bahsedilmiştir.
Isırgan Otu:Isırgan otu saç köklerinde DHT birikimini engeller. DHT hormonu özellikle erkeklerde ve kadında saç dökülmesinin başlıca faktörlerindendir. Isırganın bu etkisinden dolayı saç daha güçlü bir yapıya kavuşacaktır.
Avakado:Avokado yoğun miktarda A vitamini ve protein içerir. Bu maddeler saçın genel görünümünde parlaklık ve canlılık sağlanması ve dışsal faktörlerin (yanlış saç bakım ürünü kullanımı, hava kirliliği vb.) meydana getirdiği yıpranmayı azaltmaya yardımcı olur.
Menekşe:Menekşe saça canlılık verdiği, cildi yumuşatıp ve rahatlattığı bilinmektedir. Besleyici karışımlarla saç dökülmesi için kullanıldığı da oldukça yaygındır.
Papatya:Stres depresyon gibi sorunlarda rahatlatıcı olarak kullanılması halk arasında yaygın olarak bilinmektedir. Harici kullanımlarda ise, cilt diriliğini korurken saçlara parlaklık kazandırdığı, saç renginin açılması ve saç dersindeki kaşıntılar için papatya etkili olduğu bilinmektedir.
Buğday:E vitamini , B grubu vitaminler yönünden zengindir. Saçın matlaşmasını engellediği gibi uzama sürecini aktif olarak desteklemektedir.
Çinko:Metabolizmada bulunan ve yüksek derecede yaşamsal önem taşıyan, sayıları 200′ü bulan hormon ve fermentin içerisinde katalizör olarak yer almaktadır. Aynı zamanda lenf hücrelerinin oluşumunu, saç ve tırnak sağlığını, bağışıklık sisteminin korunmasını, görme, tat alma duyusunun güçlenmesini, özellikle de üreme sağlığı için önemli bir mineraldir. Çinko elementi vücudumuz için hayati önem taşıyan temel maddelerdendir. Haricen kullanımında deri ve özellikle saç üzerinde olan hücreleri yenileyici ve güçlendirici özelliği vardır. Dolayısıyla bir çok kişisel bakım ürününün de kullanılmaktadır. Çinko hücre yenilemeyi tetikleyen bir elementtir. Saç ve saç derisi ile ilgili sorunların çözümünde büyük önem taşımaktadır. Özellikle kepeklenme, kaşıntı, pullanma, saçta uzamama vb. sorunlarda, düzenli uygulandığında tedavi ettiği bilinmektedir.
Provitamin B5:Saçların sağlıklı bir şekilde büyümesi ve gelişmesi için gerekli olan en önemli vitamin B grubu vitaminleridir ve özellikle de Pro vitamin B5’dir. Saçların yapısını oluşturan sistein ve sistin aminoasitlerinin vücutta sentezlendiği düşünülürse; saçların sağlıklı bir şekilde büyümesi ve gelişmesi için Pro vitamin B5’in dışarıdan alınması gerektiği bir çok kaynata geçmektedir.

Etkileri
Garlex® Sarımsak Şampuanı ve Saç Bakım Losyonu 12 çeşit bitkisel karışıma sahiptir. Bu zengin bitki içeriği sayesinde saç ve saç derisi sağlığınız için oldukça etkili bir üründür.

Saç dökülmesini önlemek için yardımcıdır.
Saçların hacim kazanmasına ve güçlenmesine önemli rol oynar.
Kök hücreleri ölmemiş saçlarınızı, küçük tüycükleri derinlemesine besleyerek tekrar büyümelerine yardımcı olur.
Saç diplerindeki mantarlaşmanın giderilmesi, kepeklenmenin giderilmesine yardımcı etkin maddeler içermektedir.
Saçlarınıza canlılık, parlaklık kazandıracak bitkiler ihtiva eder.
Tüm saç tiplerinde etkilidir ve kullanılabilir.
Hücre yenilenmesini tetikleyici içeriğinden ötürü saç ve saç derisinin yenilenmesine yardımcıdır.
Kan dolaşımını hızlandırır ve saçların içten beslenmesine yardımcıdır.
Saçın uzuma sürecine hız kazandırmakta etkilidir.
Saçların yağ ve nem oranını dengelemeye yardımcıdır.
Zararlı güneş ışınlarından koruyucu etkisi vardır.

Kullanımı
İlk köpürtmede normal yıkama yapıp kirlerden kurtulunuz. Garlex® Sarımsak Şampuanı ‘nın içindeki zengin besin içeriğinin saç ve saç derisince emilmesi için, ikinci köpürtmenizde şampuanı saçınızda 2-3 dakika bekletiniz.

Bu sırada saç köklerine parmaklarınızın yumuşak uçlarıyla önden arkaya doğru 10-12 kez masaj yapınız. Bu hareket kan dolaşımını düzenler. Parmaklarınızı daireler şeklinde hareket ettirmeyiniz. Saç kökleri kırılabilir. Sonrasında bolca durulayınız. Bu işlemi ihtiyacınız kadar tekrar ediniz. En son hafif serin suyla durularsanız canlılık ve dirilik verir.

Sarımsak Yağının Ve Sarımsağın Saça Faydaları
Sarımsak binlerce yıldır şifa kaynağı olarak kullanılmaktadır. Sarımsağın bu şekilde tercih edilen bir bitki olması içeriğindeki saç için hayati öneme sahip zengin besinlerden (sülfür bileşikleri, vitaminler ve mineraller gibi) kaynaklanmaktadır.

Sarımsağın bu besleyici yapısı, saç için şifalı bitkilerin başında gelmesi Garlex® sarımsak şampuanının da içeriğinde en yoğun miktarda kullanılmasının nedenidir. Sarımsağın saç için faydası yıllardır bilinmekte ve Anadolu’da saç kıran, sakalkıran rahatsızlığında saçları yeniden çıkartmak maksadıyla ezilerek problemli bölgeye sarıldığı ve yeniden saç çıkartıcı olarak kullanılması yaygın olan bir bitkidir.

Ayrıca içerisinde eser elementler sayesinde saçların dolgunluk kazanmasına, daha hızlı uzamasına yardımcı olduğu bilinmektedir.

Nasıl ki beslenemeyen her canlı öncelikle zayıflamaya, sonrasında ölmeye mahkum ise, saçlarımızda doğru ve yeterli besini alamadıklarında öncelikle zayıflamaya, sonrasında küçülmeye ve daha sonrasında sadece kök olarak kalmaktadır. Saç dökülmesi olarak bildiğimiz bu durum büyük ölçüde saçların ve vücudun yeterince beslenememesi durumundan kaynaklanmaktadır.

Sarımsağın saça faydaları sayılamayacak kadar fazla olduğundan, kozmetik ve hijyen sektöründe kullanımı günden güne artmaktadır.

Doğal sarımsak özü kafa derisindeki SEBUM üretimini düzenlemede

Kepeği kesmede ve saç diplerini ve kökünü korumada ve güçlendirmede

Zayıf kan dolaşımını düzene sokmakta

Saç büyümesine antienflamatuar, antibakteriyel ve anti fungal özellikler gibi birçok sıhhi faydasını gösteriyor.

Sülfrik bileşiğinden dolayı antiseptik özelliğe sahiptir.

Ayrıca Allicatine ve Alicine içerir.

PH seviyesi vücudunkiyle aynı olduğundan, vücut karşı direnç göstermez ve faydası artar.

Kullanıcı Yorumları
Garlex sarımsak şampuanı kullanların paylaştığı sonuçlar, sarımsaklı şampuan kullananların sonuçları, sarımsak özlü şampuan kullananlar ve kullanıcı yorumları aşağıdadır. Sizde garlex kullandıktan sonra aldığınız sonucu bizimle paylaşabilirsiniz…

MEVLÜT KAYAALP

Öğretmen (38) Kahramanmaraş
ilkönce şüphelerim vardı.Ama kaybedeceğim birşeyde yoktu.Birkaçgün kullandım kafamda temra olan kısımları önce kepeklendirdi,sonra temralar kaybodu.Normalde kel görünen bir insanım ama bu şampuanı kullanmaya başlayalı özellikle ön ve üst kısımlarda yoğun tüylenme oldu. Zamanla siyahlaşarak saç seklini aldığını gördüm.Resimde gördüğünüz kişi benim 3,5 aylık sonucum.Bu şampuan çok kaliteli,herkese tavsiye ediyorum.KAHRAMANMARAŞ-Mevlüt KAYAALP

MİNE BALTA
Öğrenci (18) Eskişehir
Çok güzel bir şampuan,saçım çok dökülüyodu saçımın dökülmesi durdu ayrıca saçım geç uzuyodu artık bu şampuan sayesinde saçım erken uzamaya başladı.
KULLANMANIZI TAVSİYE EDERİM BEN ÇOK MEMNUN KALDIM xD xD

ÖZLEM ŞİMŞEK

Muhasebe (27) İstanbul
Ben bir türlü işten fırsat bulup bir şeyler yazamadım.Şampuanı ekim 2009 tarihinden beri kullanıyorum. Şampuandan çok memnunum, dökülme durdu kokusu da iyi ve hiç sertleşmiyor saçlarım. Ürünü sunanlara teşekkür ederim…

İBRAHİM ENGÜR

Satış Müdürü (30) Eskişehir
Öncelikle bu ürünü bizimle tanıştıran Garlex yetkililerine teşekkür ederim. Yaklaşık 5-6 yıldır devam eden saç dökülmesi problemim vardı. 2009 yılının Mart ayında bu ürünle tanıştığımda şampuana başta tereddütlü olarak yaklaştım. Fakat 5-6 yıkamadan sonra faydasını görmeye başladım. Müzmin hale gelen saç dökülmesi problemim azaldığı gibi saçlarımda da belirgin bir kalınlaşma ve güçlenme vardı. Hatta bu durum kuaförümün bile ilgisini çekip saçlarımın nasıl bu hale geldiğini merak etti. Eminim düzenli kullanımda kelleşmeye başlayan alanlardaki saç köklerini harekete geçirip yeni saç da çıkaracaktır. Benim için önemli olan saç dökülme problemimin giderilmesiydi. Artık sabah uyandığımda yastığımda bir yığın saç teliyle karşılaşmıyorum. Teşekkürler Garlex…

ORHAN BOZKURT

Pasta Ustası (27) Eskişehir
Eşim sayesinde ürünle tanıştım. İlk kullandığımda bana faydası olmaz, boşuna almışsın demiştim. O ısrarla kullanmamı istedi. Israrlar neticesi kullanmaya başladım 2 hafta hiçbir değişiklik olmadı fakat 2 hafta sonra kafam kaşınmaya başladı ve sürekli kaşınıyordu.Yaklaşık 1 ay sonra kuaförüme tıraş olmak için gittiğimde çok şaşırdı. Saç köklerin canlanmış, bebek saçı gibi tüyler çıkıyor dedi. İnanamadım. Yaklaşık 5 aydır kullanıyorum. Kel bölgede %70 oranında saç çıktı. İnce saç tellerim kalınlaşmaya yeni yeni başladı. Eşime ve ürünü üretenlere teşekkürler.

İSMAİL YILMAZ

Asansör Bakımcısı (38) Eskişehir
Şampuanı ilk aldığımda faydasının olmayacağını düşündüm. 5-6 kullanımdan sonra saç dökülmemde ciddi bir azalma olduğunu fark ettim. 3 aylık dönemden sonra saç diplerimde yeni tüycüklerin çıkmaya başladığını fark ettim. Bu arada saçlarım gürleşti. Herkesin kullanmasını öneririm.

ELİFE YILMAZ

Muhasebeci (24) Kastamonu
Merhaba. Saçlarım çok uzun zamandır dökülüyordu. Ayrıca son zamanlarda incelmeye başlamıştı. Saçlarımı dalgalansın diye yıkıyordum ama nafileydi. Sert ve inceydi. Piyasadaki farklı ürünleri uzun süre denedim, fakat istediğim yumuşaklık ve dolgunluk oluşmadı. Kuaförlerdeki özel kullanılan ürünler dışında hiç sonuç alamadım. Üstelik çok fazlada para döktüm… Doktorların özel yaptığı maskelere kadar kullandım.
Garlex ile tanışmam şans eseri gibiydi adeta… Sarımsak Özlü Şampuanın saç problemini çözdüğünü duyduğumda çok dikkatimi çekti. Zira sarımsağın saçkıranda kullanıldığını duymuştum. Ürüne hemen sahip oldum. Saç dökülmesini engellediği gibi, dolgunluk parlaklık ve yumuşaklık arkasından geldi. İlk kullandığımda saçlarımın sertliği düzeldi. Devamında dolgunluğu gittikçe arttı. Uzamayan saclarım uzadı. Alın diplerimdeki minik saçlarım kendini belli etti ve artık uzadılar çok kısa zamanda. İlk başta tereddütlerim vardı tabi ama benim için kaçırılmaz bir fırsattı. Saçlarımı çok seviyordum. Kendine ve saçlarına önem verenler; ÖZELLİKLE GENÇ YAŞTA SAÇLARININ DOLGUNLUĞUNU KAYBEDENLER hiç üzülmeyin, ben çok mutluyum, inanıyorum sizlerde olacaksınız. Garlexe Teşekkürler.

A.RASİM YANIKYÜREKLİ

Emekli Astsubay (58) Eskişehir
58 yaşımdayım ve bu yaşıma kadar hiç şampuan kullanmamıştım. Sadece sabun kullanıyordum. Kepek sorunum had safhadaydı. Sarımsaklı şampuanı duyunca kullandım ve yıllardır çekmiş olduğum kepek sorunumdan kurtuldum. Bu ürünle tanışmama vesile olan arkadaşlara çok teşekkür ederim.

1 Adet 400 ml Sarımsak Şampuanı = 29 TL (6 TL Kargo) (2 Aylık Kullanım)

2 Adet 400 ml Sarımsak Şampuanı = 58 TL (6 TL Kargo) (4 Aylık Kullanım)

3 Adet 400 ml Sarımsak Şampuanı = 81 TL (Kargo Bizden) (6 Aylık Kullanım)

6 Adet 400 ml Sarımsak Şampuanı = 150TL (Kargo Bizden) (12 Aylık Kullanım)

Ödeme Çeşitleri;

- Eft&Havale
- Kapıda Ödeme
- Paypal

Web sitemiz yakında hizmetinizde... Ürünümüz hakkında daha detaylı bilgileri kısa süre için www.garlexsampuan.com adresinden ulaşabilirsiniz.

İletişim : [email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5