İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Saçma Spam yorumlar

muratsal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhabalar
siteme saçma spam yorumlar geliyor . Backlink almak için dicem ama linklerde saçma sapan . Bunun mantığını bilen varmı amaç ne burda . Adamı sinir etmek mi :)

spam.png

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
bende bu tip yorumlardan 22 bin tane var, ne amaçla gönderdiklerini bende bilmiyorum, belki [MENTION=6538]Eif[/MENTION] bize yardımcı olabilir

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Saçma sapan değil. Bu tarz yorumlarla genelde AA sistemler tespit ediliyor (auto approve) Spame karşı gereken önlemlerinizi almanız gerekir.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Saçma sapan değil. Bu tarz yorumlarla genelde AA sistemler tespit ediliyor (auto approve) Spame karşı gereken önlemlerinizi almanız gerekir.
AA sistemleri tespit ederken, hiç değil normal link kullansalar ya!

bende bu tip yorumlardan 22 bin tane var, ne amaçla gönderdiklerini bende bilmiyorum, belki [MENTION=6538]Eif[/MENTION] bize yardımcı olabilir
Nasıl bir siteye sahipsen artık sen düşün, 22bin yoruma rağmen sisteminin AA mı yoksa başka birşey mi olduğunu anlayamamışlar. Bence sen sitenin bir tarafına AA değildir diye yaz. Yorumlar kesilirse Eif haklıdır; yok yorumlar kesilmezse başka bir sebep aramak gerekir.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
zevkine seni banlarım bilgi.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Kendini banla, daha zevkli olur!
banını da açamazsın hem!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi