İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Saddam'ı dövdüler mi?

TD TeaM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Saddam'ı dövdüler mi?

İdam sırasında çekilen cep telefonu kayıtlarında hakarete uğradığı görülen Saddam'ın, ölümünden birkaç saat önce gardiyanlar tarafından tartaklandığı iddia edildi. Saddam'ın yüzündeki yara izleri de bu iddiaların en önemli çıkış noktasını oluşturuyor.

İngiliz Telegraph gazetesi tarafından ortaya atılan iddiaya göre, Saddam Hüseyin, kaldığı hücrede gardiyanlar tarafından tartaklanıp, asılacağı halat yüzüne doğru savruldu.

NEW YORK TİMES DA YAZMIŞTI
Amerikan New York Times gazetesi de geçtiğimiz günlerde idamı izleyen görgü tanıklarının ağzından verdiği habere göre, infazı yapan cellatlar, Saddam asılmadan hemen önce Saddam'a öfkeli bir şekilde, "Bizi yok ettin, bizi öldürdün, bizi yoksulluk içinde yaşattın" diye bağırdı.

Saddam ise cellatlara "Ben sizi yoksulluktan ve sefaletten kurtardım, düşmanlarınızı; Farsları ve Amerikalıları yok ettim" dedi. Daha sonra bir cellat Saddam'a, "Allah belanı versin" dedi, Saddam da cellata, "Allah senin belanı versin" diye yanıt verdi.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ay yüzeyinde Saddam silueti

Şanlıurfa'nın Harran İlçesi'ne bağlı Ahmet Kara köylüleri, idam edilen Irak'ın eski Devlet Başkanı Saddam Hüseyin'in siluetinin ay yüzeyinde göründüğünü iddia etti. Köyde eline dürbün ve röntgen alan köylüler, ay veya güneş tutulmasını değil, Saddam Hüseyin'in infaz öncesi halindeki resmini görmek için köy meydanında toplandı.

Şanlıurfa'nın Harran İlçesi'ne bağlı Ahmet Kara köylüleri, Suriye'deki akrabalarından gelen bir telefon ile gece saatlerinde köy meydanında toplandı. Suriye'deki akrabalarının kendilerine "Dışarı çıkın ve Saddam'ın siluetini ay yüzeyinde izleyin" dediklerini belirten köylüler, kısa sürede yayılan dedikodu üzerine ellerine dürbün ve röntgen filmlerini alarak, köy meydanında toplandı. Saddam Hüseyin'in siluetini gördüklerini iddia eden köylüler," İdam edilmeden önceki hali ile Saddam, aya yansıdı" dedi.

Şanlıurfa'nın Harran İlçesi'ne bağlı Ahmet Kara köylüleri, olup bitenlerin bir dedikodudan ibaret olmadığını belirterek, "Saddam'ın siluetini gerçekten görüyoruz", "Gördüğüme dair iddiaya bile girerim", "Saddam'ın başı kıbleye dönüktü. Başının bir tarafında ise arma vardı", "Boynuna ip geçirilmiş vaziyette duruyor" ifadelerini kullandı.

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cellat'ın dünya siyasetinden anlayacağı o kadar işte.

Alttaki haber süper. Birinde kameralı telefon yok muymuş çekselermiş ya. Bi ara da ayın üzerinde Hasan Mezarcı görünüyo demişlerdi mehdi ilan edince kendini. Bi ben çıkmıyorum galiba orda.

TD TeaM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla nedense hep havada oluyor bu tür şeyler :)

yakaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cidden İdamdan sonra Saddam'ın o yüzündeki dayak yemişcesine duran kızarıklar dikkatimi çekti.Ama dediğim gibi idamdan sonra böyle kızarıklar gözüküyordu,idamdan önce boynuna ip geçirilme sırasında bir anormallik yoktu.Boşluğa düşerken bir yere çarpmış desek zannermiyorum.Ama ilginç

M

MerKuR

Misafir
savcı idamdan bi ara vazgecme kararı almıs sebeb olarakda cellatların saddamı tartakladıgı ve sözlü saldırıda bulunduklarını acıklamıs.Daha FAzla Olay Cıkabilecegini gözönune alarak idama devam etmiş. Bugun haberlerde yayınlandı. cep telefonu ile görüntu ceken kişide tutuklanmıs.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
sadece gülüyorum bu haberlere....Yok yüzünde izler çıkmış yok yüzüne savrulmuş ip adamın yüzünde tabi izler çıkacak ipin kalnlığını görmedinizmi o hızla o kadar kütle....Ayrıca o adama müsteak...+ arada benim yüzümde çıkıyo ayda dikkatli bakın aynı ben

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abd saddamı asarak dünyada ona karşı nefret duyanları bin misline çıkardı. abd kaldığı sürece askeri kuvvet olarak artık güçsüzleşecek çünkü askerleri artık piskolojik bunalıma girmeye başladı yakındır onlar s....e s...e çekilecek ıraktan

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5