İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sadece bilenler yardım etsin

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
optionpays firması türkiyeye ödeme yapıyor mu?
cashmoneyemail firması türkiyeye ödeme yapıyormu? paramız ne kadar birikince ödeme yapıyor.
wepaid firmasına üye oldum mailller geliyor ama bu mailllerden nasıl puan alınıyor.
mmoalamail firmasının mailllerini nasıl okuyacağız
birde türkiyeye ödeme yapan güvenilir email okuma şirketleri hangileridir?

arkadaşlar yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
OptionPays dediğin firma OptInPays firması olmasın? Durum buysa evet ödeme yapıyor ve firmanın (Gilby) sahip olduğu diğer şirketlerde Türkiyeye ödeme yapıyor. Bunun için egold kullanmaktalar (ayrıntı http://www.sanalkazanc.com adresinde).
CashMoneyEmail firması çok fazla mail göndermiyor:(
WePaid gönderdiği maillere tıkladığında kendi sitesine yönlendiriyor. Daha sonra kullanıcı adını tekrar yazıp reklamdaki siteyi ziyaret ediyorsun. Ve sonrada hesabın kredilendiriliyor.
MMoala'yı hiç kullanmadım. Sanırım daha çok clickxchange üzerindeki programı sayesinde kazanıyor insanlar ama eminde değilim:( Kullananlar benide aydınlatsa iyi olur hani. İyi bişeyse üye olalım:)
Sana tavsiyem egold veya benzeri email üzerinden ödemede bulunan minimum ödeme miktarı düşük şirketlere üye olman! Birde bu yöntemle çalışan tıkla kazan servislerini önerebilirim.
Benim çek ile ödeme aldıklarım arasında allcommunity, sendmoreinfo, yoyomail ve teoma ile bikaç tane daha var ama yoyo ve teoma sahneden çekildi:( Allcommunity artık eskisi kadar kazançlı değil! Çok az mail geliyor ve 100$ minimum çek miktarına ulaşmak çok uzun zaman alıyor! Optinpays ve diğer egold üzerinden ödeme yapan şirketlerden aylık olarak kazancımı almaktayım...
Bol kazançlar:)

M

maxxlist

Misafir
selam .
ben sana sadece mmoola hakkÕnda bilgi vereyim.....
ben yeyim........
birisi cek almÕs ye olduk bakalÕm...
acÕyosun mail orada değişik g”rdğn linklere tÕklÕyosun ve oradan da mail adresin yada id no nu yazÕyosun 5 cent kazanÕyosun alt ye bulursan kazanÕrsÕn yoksa yÕllar gecer:=)

maxxlist.com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5