İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sadece yuhh diyorum

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KOMSU.NET

Name Server: NS1.HAYDIHOST.COM NS2.HAYDIHOST.COM

Komsunetide bunlar sağlıyormuş.Sağlam bi yer galiba : P

byhosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
:) ne adamlar war ya..bu türde insanlar (haydihost)genellikle 2.ay yok olurlar aman dikkat diyorum.

S

Surkent

Misafir
arkadaşım Sen Benim Daha Once Com.tr ile İş Yaptığımı Biliyomuydun. www.surkenthost.com/sicils.jpg sana ticari sicil belgem 1 yıllık firmayım 06 05 2004 tarihli bir kuruluş 7/24 destek veriyoruz 1 yıldır. :)

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
7/24 internet cafe isletmekle 7/24 teknik sunucu donanim bakimi yapmayi bir saniyor olabilirsiniz ancak bu platformda bir iki tane de olsa bu konuda bilgili insan var ve buna gulerek bakiyorlar. Cafe isletenler hosting yaptigi, yapmaya calistigi surece bu is profesyonel bir zemine oturmaz ve ne yazik ki Esnaf ve Sanatkarlar odasindan aldiginiz bu seyin cok da muhtesem onemi yok. Belki bize, bana kizip sen benim soyle soyle yaptigimi biliyor musun gibi cevaplar vereceksiniz, hakkinizdir da ancak neden bu sekilde sizin hakkinizda mesaj yazildigini dusunup, hatayi kendinizde aramaniz, neden diger siteler degil de benim siteme boyle yorumlar yaptilar diye dusunmeniz daha hayirli olacaktir.

S

Surkent

Misafir
Surkent Host İnternet Hizmetlerinin Sahibinin Asıl Meslegi İnternet Cafe Sahibi. İnternet Cafe İle Host Yeri aynı Olmaz Surkenthost İnternet Hizmetleri Adında İnternet Cafemi Olur. Vergi Dairesi Buna İzin Verirmi.işimizi Dürüst olarak Yapıyoruzç Şimdiye Kadar Kimsenin hakkını Yemedik Bundan Sonrada Yemeyecez.

W

webbil

Misafir
Adamlar mantıklı yaklaşmış olaya bence. " Deveye diken, insanı s.ken yarar* " anlayışıyla girmişler piyasaya :D Ama unutmamak lazım ki kalite ile ücret her zaman paralel olmayabilir :)

* Bu tür cümleler yazmak serbest mi bilmiyorum, uygun değilse siliniz lütfen :)

SeVDiGiMSiN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
VazgectimSenden' Alıntı:
Bundan bir hafta sonra :)))

>>>>>>>>>>>>>Haydi Host :p

Haydi hosttan 2 resel 5 domain aldım iki gün çalıştı 3 . gün msn açmıyolar telefonlara bakmıyolar.. (Uzar Gider...)

Not : Bu sadece bir benzetmedir firma hakkında hiçbir bilgim yok..

Dostum bÖYLE mesaj yazıyon ondan sonra adamlar gelip küfür etti diyon. valla kim olsa aynısını der. adamları tanımıyom. hiç bir alakam. yok. sonuçta iyinet admini dolandırıyor desen belki küfür etmez ama forumdan atılırsın. çünki bunları bilmediğim halde yazmışın. firma hakkında bişi bilmiyom diyon ama yine adamın ekmeğine mani oluyor. hiç tanımam host da almam. ama olabilir. bu gün herkez ucuz satcak değil. yada pahalı. al servere sende sat kaça satarsan. adam sizin için almadıki. kimi 10 a satar kimi 100 e. kimi alır 999$lik server 1 milyona satsa host kurtarır çünki 1gb port var. öteki alır 69$150$ arası bişi yada file host alır. hostu pahalıya çıkar.
SAYGILAR.

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Surkent' Alıntı:
Surkent Host İnternet Hizmetlerinin Sahibinin Asıl Meslegi İnternet Cafe Sahibi. İnternet Cafe İle Host Yeri aynı Olmaz Surkenthost İnternet Hizmetleri Adında İnternet Cafemi Olur. Vergi Dairesi Buna İzin Verirmi.işimizi Dürüst olarak Yapıyoruzç Şimdiye Kadar Kimsenin hakkını Yemedik Bundan Sonrada Yemeyecez.

merak ettigim sey internet hizmetleri firmasinin sicil kaydini kahveciler odasimi onayliyor. Benim bildigim internet cafelerin sicili kahveciler odasina kayit ediliyor.

Yaniliyorsam düzeltin

S

Surkent

Misafir
arkadasım bır esnaf sanatkarlar odasına 2. kayıt yaptırmak ıcın oncekı ıste olan sıcılın ıncelenır ve oncekı ısınle ılgılı odalardan sıcılının temız olduguna ılıskın ımza ıstenır.

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
haklisin tamam surkent biz birsey bilmiyoruz bilenleri dinleyelim bundan sonra

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SeVDiGiMSiN' Alıntı:
Dostum bÖYLE mesaj yazıyon ondan sonra adamlar gelip küfür etti diyon. valla kim olsa aynısını der. adamları tanımıyom. hiç bir alakam. yok. sonuçta iyinet admini dolandırıyor desen belki küfür etmez ama forumdan atılırsın. çünki bunları bilmediğim halde yazmışın. firma hakkında bişi bilmiyom diyon ama yine adamın ekmeğine mani oluyor. hiç tanımam host da almam. ama olabilir. bu gün herkez ucuz satcak değil. yada pahalı. al servere sende sat kaça satarsan. adam sizin için almadıki. kimi 10 a satar kimi 100 e. kimi alır 999$lik server 1 milyona satsa host kurtarır çünki 1gb port var. öteki alır 69$150$ arası bişi yada file host alır. hostu pahalıya çıkar.
SAYGILAR.

Sevgili arkadaşım dön bir bak kim ne yazmış.. Tek ben değilim yazan.. BU yazının temel kaynağı her gün açılan host firmaları ve dolandırılan yüzlerce insandır..

Altına gerekli notumu düşende birtek benim...

Ayrıca sen bir firma sahibi küfür edebilir görüşünde isen ben sana diyecek laf bulamıyorum..

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
genelde kendıne server alan webmaster arkadaşalr madem server aldım kendım kullanıcam birde satışını yapıyım dıyorlar ondan oluyor belkı bu sıtede oyledır :)

SeVDiGiMSiN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaw bir site hakkında yorum yapılır ama yorumda dikkatli olur. mesela eğer gerçekten bir sorun yaşadıysan yaz yazabildiğini. küfür edemez. ama sen hiçbir sorun olmadan dolandırıcı dersen yada altına hakkında bilgim yok ama öyledir gibi mesaj geçersen sen ona küfür etmiş oluyosun saten. arkadaş firma değil sanırım. firma sahibi olsaydı burda olmazdı. senin benim gibi birisi küfür etmesi doğal. eğer firma olsaydı saten ne ilgilenirdi nede küfür ederdi. bakın türkticaret 100lerce kötü yorum alıyo ama hiçbir yoruma cevap vermiyo. çünki firma.
neyse amacım kötü olmak değil. sadece yorumlarda(heleki kötü yorumlarda) dikkat edilmesidir.
SAYGILAR...

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yapılan yorumlar nahoş :) altındaki imza haydi.gen.tr bence kaliteli işler yapıyor www.haydi.gen.tr host almadım (almamda) ama yapılan yorumları yarın sizin icin bir baskası yaptıgında dudak bukmeyin yazık yazık..
(kimseyi savunmuyorum yada haydihost benim deil yanlış anlasılmasın)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5