İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sadecehosting.com uzak durun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Versed

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar amacım sizlere hosting arayışınızda doğru adresi bulmanız yanlışlardan uzak durmanız için küçük bir uyarı. Sırf google'de hosting diye aradığınızda sadecehosting.com ilk sıralarda çıkıyor diye sakın aldanmayın çünkü kalite söz konusu değil.

Sadecehosting.com firması ile şöyle bir sorun yaşadık; birgün ansızın bir baktım ki web sitem kapanmış. Sitenizde spam var o nedenle kapadık, kontrol ediyoruz nerden hata olduğunu bulalım açacağız tam bir gün sitem kapalı kaldı. Daha sonra sorun yokmuş dendi ve tekrar açıldı. Sonra birgün aradan sonra tekrar kapattılar aniden sormadan etmeden. Bana verilen bilgide de sitenizde bir spam akışı var çözün. Destek ekibi berbar ötesi sizin siteniz kapalı kalmış alexanız mı düşmüş takipçileriniz mi azalmış ya da google sıralamasında gerilemişmisiniz hiç umursamıyorlar. Bir şey soruyorsunuz geçiştirici cevaplar veriyor halledince destek bölümüne yazarız diyorlar. Anlayacağınız ancak site kapatma konusunda destek veriyorlar. Derken site uzun süre kapalı kaldı açın yedeğimi alacağım diyorum açamayız diyorlar ftp den alacaksınız diyorlar. Bütün dosyalarınızı silmeniz lazım dediler. Daha sonra zorlada olsa ordan aldım yedeğimi ve sorunlu dosyaların hepsini sildim sıfırdan yazılım kurdum tekrar destek talebi açtım sitemi açın artık tekrar aktif etmek istiyorum diye saatler oldu yine açmıyorlar ve kaç kere aradım umursamıyorlar bile. Onlardan rica ettim yedeğimi almaları için onu bile yapmadılar ayrıca hiç destek vermiyorlar.

Bu nedenle inanın hosting işinde eğer sitenize emek verecekseniz size tavsiyem sakın sadecehosting.com'dan hosting almayın bir gün sitenize bir şey oldumu destek alamayacaksınız o nedenle daha kaliteli ve köklü ismtscl gibi hosting firmalarını seçin.

Raqe

1
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Uzun zamandır sadecehosting müşterisiyim böyle bir sorun yaşamadım, geçmiş olsun tekrardan malesef bu tür olaylar can sıkıcı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5