İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SadeceHosting ??

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
merhabalar,

sadecehosting.com'dan webhosting almayı düşünüyordum..geçen gün tamindir.com 'da gezerken yukarıda banner gördüm forumvadisi adında bir yerin reklamı yapılıyordu..sonra tıkladığımda beni

http://wwwforumvadisicom.c.sadecehosting.com/

buraya yönlendirdi..sonra çekindim buradan subdomain açarak forum barındırıyorlardı..sizce bu doğru birşey mi? divx,mp3 falanda bulunuyor içinde... birde sadecehosting'i kullanan var mı yorumlarını lütfen eklesin..

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
bir www.vt.com.tr derim bide sadecehosting.com (sh.com.tr)
kendi host panelleri var süper ,ödeme listesi filan ayrıca faturam 5 günde geliyor o sub domani olayı bütün hesaplarda var eğer domain aktif olmamışsa geçici adres o. Sitenin uptime oranı yüksek ayrıca Müşteri hizmetlerinden Selin Hanım çok ilgili. Data centerı Borusan Telekomda. Fiyatları biraz fazla olabilir ama şu anda 3 hostum var çok memnunum. Bence iyi bir firma. Ayrıca bu sıralar yenilendi tüm sistemleri. Kendi firmam olsa bu kadar övmem valla....

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
OnurSqL,

Sadecehosting.com dan bir çok host aldım kendime ve çeşitli şirketlere. O verdiğin adres geçici adres. Yani NSler yönlenene kadar siteni kurup oradan bakabiliyorsun. daha sonra da aynen açık kalıyor diye biliyorum. SH den güvenle hosting hizmeti alabilirsin tavsiye ederim. 2 yıldır kullanıyorum.

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
rh.com.tr nin sahibi Kubilay Bey değilmiydi abimle birlikte eskiden Vargonen de çaılşıyordu...

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sadecehosting.com gercekten iyi bir firmadır yani bende 1 yıl kadar çalıştım sonra başka yerden resel almıştım oraya geçiş yamıştım. ama tek siten varsa hosting için ideal . saglam yani.

C

c4®

Misafir
Bu rh.com.tr binasımıydı , Kendi makinelerini ofisleri içinde barındıran , biri fotoğrafları göstermişti , uzay üssü gibi bişiye benziyordu ;)
Yanlışım varsa düzeltin.

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
www.rh.com.tr kendi datacenterlarını kuruyorlar gibi şey.
bu olaya en çok sevinenlerden biri benim sanırım.Deli gibi band alıyorum Türkiyede ucuza.

Kubilay bey vt.com.tr nin kurucularından sonra ayrıldı kendi şirketi rh.com.tr yi kurdu.bizde vt den rh ye geçtik.
Müşteri odaklı bir kişidir kubilay bey.Müşteri memnuniyeti herşeyden önce gelir.
gece 01 de cepten mesaj çekip çıkan sorunun çözüldüğüne dair mesaj atar.
www.rh.com.tr nin fiyatları biraz pahalıdır ama hizmet kalitesi çok iyidir.Bir kaç dolar yüzünden fakir olmam ama o bir kaç dolar fazlalık yüzünden,
çok lamerın, çoluk çocugun host almasına mani olur rh.com.tr nin fiyatları
ve makinalar salak sitelerle dolmaz sistem sürekli arıza vermez.
http://www.rh.com.tr/portfoy/musteri_gorusleri.aspx

Y

yihuu

Misafir
arkadaşlar, kendi şirketi içerisinde barındırmasında komik olan birşey yok ki : ) aksine kalite demek. adam büyük ki, frame relay alabiliyor : )

o ayrica 1 yil sonra da isp konumuna geçiyor ;)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
valla calıştıgım sadece bazı firmalar var

sim.com.tr ( 1 yıldır bütün sitelerim barınıyor )
sadecehosting.com ( 1 yıl 1 sitemi barındırdım + ben ilk web sitemi buradan aldım )
anatoliahosting.com ( 1 yıl boyunca reselim vardı sonra ayrıldım ama host alakalı degil kendi acımdan )

bu firmalar her konuda güvenli para ve host acısından.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5