İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sağlam Güvenilir Sistem Ayda %100 Kazan

cutter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sisteme katılmak isteyen arkadaşla siteden üye olduğunda sistem otomatik yönetici atıyor ve o yöneticilerinde çok işi olduğu için sizinle ilgilenemiyor gelin benim refimle üye olun size 7/24 yardımcı olayım siz de kazanın bende kazanayım

MMM NEDİR NASIL ÇALIŞIR?
MMM bireylerin finansal özgürlükleri kazanması için kurulan bir yardımlaşma topluluğudur

-MMM de para bir havuzda toplanmaz bir kişi ile eşleşirsiniz ve siz o kişiye direkt olarak yardımda bulunursunuz
-MMM paranızda herhangi bir zamanda diliminde dondurma olmaz bugün girdiniz yarın sorgusuz sualsiz çıkarsınız

Sistem mantık olarak çok basittir arkadaşlar yardım sağlarsın günlük o sağladığın yardım tutarından görev yaparsan %3.3 görev yapmazsan %0.67 karını alırsın

Peki bu görev dediğim ise MMM'in kendi facebook sayfasını beğenmek yada facebookta MMM'nin reklamını yapmak gibi kolay görevler.

Bu sistem için 2 adet önemli durum va bir sisteme kayıt olmak diğeri de bitcoin gönderip alabilecek bir btc sitesine kayıt olmak.Sistemiz belli zaten ben bitcoin sitesi olarakta btctürkü kullanıyorum ve memnunum sizede tavsiye ederim

1-Sisteme Nasıl Kayıt Olurum?

Üye ol Refli Link=Üye ol
Üye ol Refsiz Link = Üye Ol

KAYIT OLDUKTAN SONRA ADIM ADIM YAPILACAKLAR

1) www.mmmoffice.com gidin oturumunuzu açın kişisel ofisinize giriş yapın
hesaba%2Bgiris.jpg

2) Hesaplar Sekmesine Tıklayın.
btc%2Bhesap1.jpg

3) EKLE Yazısına Tıklayıp Resimdeki Gibi Doludurun
HESAP%2B3.jpg

4) Artık yardım sağlama işlemi için hazırız arkadaşlar en az 10 TL en fazla 10 bin USD Karşılığı Türk Lirası burası önemli eğer ilk oluşturcağımız yardım siparişinde 50 USD ve üzeri Karşılığı TL olursa 1 kereye mahsus olarak 20 USD kayıt parası alıyoruz sistemden Bence bu fırsatı kaçırmayın derim sadece 2 hafta 50 usd kalıcak karlar artı 20 usd para kazanıcağız şimdi yardım sağlama işlemine geçelim.
PH1.jpg

ph2.jpg

ph3.jpg

PH4.jpg

ph5.jpg

ph6.jpg

Oluşturduğumuz sipariş sırada ve detaylar için siparişin eşleştirilmesini bekliyeceğiz Bu 1 günde olabilir 1 haftada ama burda bizim bir kaybımız yok çünkü kazancımız sipariş oluşturduktan sonraki günden itibaren hesabımıza eklenir günlük %3.33 kazanmaya başlarsınız.
MMM%2BGlobal%2Btransfer01.jpg

MMM%2BGlobal%2Btransfer02.jpg

MMM%2BGlobal%2Btransfer4.jpg

last%2Bph.jpg

Arkadaşlar sistemi az çok anlattım herkes gibi bende ödemelere bakarım diyen arkadaşlar için bunlar da aldığım ödemeler

960 tl lik aldığım Ödeme
lj3myk.jpg

2000 tl lik Aldığım Ödeme
VaPmLV.jpg

200 tl lik Aldığım Ödeme
nMjZgg.jpg

17 Mart 2016 Tarihli ödeme isteğim 1480 tl lik ödeme kanıt
11.jpg

20 Mart 2016 Tarihli ödeme isteğim 3570 tl lik ödeme kanıtı

j3QnyW.jpg

26 mart 2016 tarihinde aldığım ödeme
rM5Gpz.jpg

Kayıt Olmak İçin Tıklayınız
Bana Ulaşabileceğiniz Adresler
Websitem
MMM FACEBOOK SAYFA
Skype=cutter4207

Arkadaşlar sisteme bir şekilde üye olunur fakat sisteme giripte bir problem olduğunda size yardımcı olacak yönetici bulmak zor benim referansımla üye olacak arkadaşlar 7/24 destek verilir her konuda yardımcı olunur.Önemli olan bu güveni verebilmektir sizde katılın bi 10 tl ile girin neler değişecek siz bile inanamayacaksınız
Üye olduktan sonra beni skype'tan ekleyin sizi MMM Turkiye skype grubuna ekleyeyim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi