İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sağlam wp video teması arıyorum

HoffnungTR

0
Yasakli Uye
Reaction score
4
Başlıktanda anlaşılacağı gibi Ravzanur TV Sitemi wp yapmak istiyorum böylelikle daha fazla ekleme yapabileceiğimi düşünüyorum.

Bildiğiniz sağlam free olan video temalarını paylaşırmısınız ?

Demiroglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ücretli olarak düşünürsen uygun ücrete yardımcı olabilirim.

HoffnungTR

0
Yasakli Uye
Reaction score
4
ücretli değil hocam bu projeden bir ücret kazanmayacağım için hemde öğrewnci olduğumdan dolayı ayırabilecek bir ücretim yok

H

halilarici

Misafir
Hocam Öylesine db denemeleri yaptığım wp'ye bir video teması kurmuştum bakabilirsiniz.
tema
resimler gözükmüyor diyceksiniz onlar resimsiz konu o yüzden yoksa sorunsuz tema.

Beğenmezseniz daha kurabilirim.

HoffnungTR

0
Yasakli Uye
Reaction score
4
hocam tema video teması olacak ama makale sayfasıda olacak :) bilmem anlatabildimmi :( önerdiğiniz temada resimler gözükmediği için birşey anlayamadım

H

halilarici

Misafir
Orada resimli birşey yok videoda yok video olunca resim gözüküyor.Orda karışık 13 bin konuluk db var.Hiç biri video değil o yüzden resimde olmadığı için normalde resimler gözüküyor.

Ekleme:
vidi-6-wordpress-video-temasi.jpg

bu var.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi