İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sağlık karneniz ile hangi hastaneye gidiyorsunuz ? (Özel , Devlet)

Sağlık karneniz ile hangi hastaneye gidiyorsunuz ?

• Devlet

Kullanılan: 4 50.0%
  • Özel

Kullanılan: 2 25.0%
  • Sağlık karnesi kullanmayarak özel.

Kullanılan: 2 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    8

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bilindiği üzere sağlık karnesi ile artık özel hastanelerde muayene olabiliyor insanlar. Geçenlerde sağlık karnem ile bir özel hastaneye giderek 1X YTL fark ödeyerek muayene olmak istedim. Oldumda , yalnız bu muayeneden memnun olduğumu söyleyemem.

Önceden SSK olarak adlandırılan şimdi ki adıyla devlet hastanelerinde muayene olmuştum aynı şekilde bundanda pek memnun olduğum söylenemez.

Düşüncem şudur ki , Eski SSK larda ki sistem şu anda özellere sıçramış vaziyette. Yani hizmet vermiyorlar parayı alıyorlar yolluyorlar.

Benim muayene olduğum alan Gözdü.

Siz bu değişimi fark ettiniz mi veya şöyle soruyum. Şu anda sizce en verimli muayene eden ve en çok ilgilenen kuruluşlar özeller mi yoksa devlet kuruluşları mı ?

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben ozel hastaneye gıdıorum sağlık karnesı ıle gayetde memnunum, giderkende ozel hastane ıse en ıyısıne gıtmeye çalışıyorum orneğın göz için dunya goz e gıdıyorum normlade muayne 80-ytl ıse 40-ytl ye muayne olabılıyorsun, normal grıp vb. bir şeyse zaten çok ıyı bır yere gıtmene gerek yok :)

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Dunya Goz + Maltepe tarafında göz nuru vakfı var. Ben gittiğimde karnem yoktu ücretli oldum, ama emekli sandığı ve ssk ya yarı fiyatına bakıyordu sanırım, fena değildi hizmet.

4levent, maslak arasında biryerlerde iseniz kağıthane devlet hastanesinde de online randevu yapılıyor bir süredir. Kuyruk bekleme erkenden koşma gibi şeylere lüzum olmuyor. Saat randevusu alıyorsunuz, doktorun kapısındaki dijital ekranda adınız o saatte yazıyor içeri giriyorsunuz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5