İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sağlık konularında özgün makale yazılır.

nihattt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sağlıkla ilgili konularda özgün, faydalı ve Google dostu makaleler yazabilirim. Dilediğiniz konu ağırlıklı da olabilir. En az 150 kelime olmak kaydıyla yazının beni götürdüğü yere kadar yazabilirim. Sağlık sektörü içerisindeyim. Tıbbi terimlere hakimim. Tüm konularda az çok fikir sahibiyim. Dil bilgisi kurallarına uyarım. KPSS sınavlarında Türkçe'den soru kaçırmam :) Yazım koşullarım ve ücretlendirme aşağıdaki gibidir.

- Makale başı ücret 2,5 TL'dir. 400 kelime üzeri 3 TL'dir.
- Sürekli çalışabilecek kişiler arıyorum. Eğer halihazırda bir sağlık siteniz varsa, sitenizde yazar olarak günde en az 4-5 adet yazı yazabilirim. Böylelikle siz başka işlerle uğraşırken, siteniz arama motorlarının gözünden düşmemiş olur.
- Ödeme, çalışma şekli ve diğer konuları özel mesajla ulaştıktan sonra konuşuruz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5