İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sahtekarın biri daha gitmiş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wwwxxxyyy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Forumda okumuştum www.umudumol.com un insanların iyi niyetini sömürerek nasıl sahtekarlık yaptığını, bugün tesadüfen o siteye düştü yolum, adsense kodları var ama reklam çıkmıyor, sanırım biri şikayet etmiş (iyi de etmiş) Dürüst çalışanların emeklerinin karşılığını alabilmeleri için bu tür siteler devre dışı kalmalı bence..

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nerden biliyorsunuz reklamlardan gelen parayı gerçekten bu işe harcamadıklarını? bunu siz yargılayamazsınız.

Bunu bende düşündüm tabi adsense koyar mıydım bilmiyorum ama bence eğer gerçekten o iş için harcandıysa o para, güzel bir sistem.

thehungersite.org da aynı şekilde çalışıyor. ben her gün girip reklamlarına tıklıyorum.

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site benim değil yanlış anlaşılmasında :D ben güvendiğimden öyle konuşmadım.

Ama yargılamak dediğğim gibi bize düşmüyo.

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
para her nereye giderse gitsin yanlıs bir uygulama. burada reklamverenin hakkını yiyorsun. eğer biri yardım yapmak istiyorsa gitsin hesap numarasına para yatırsın veya baska bir sekilde yardım yapsın. Burada reklam verenin hakkını öteki tarafta nasıl ödeyecekler ? Ayrıca google de yasaklamış. Sen bu kuralları kabul ederek o reklamı yayınlama hakkı kazanıyorsun.

Hiç bir şekilde bu ve benzeri uygulamaları tasnif etmiyorum.

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fakir çoçuklarımızın adını kullanarak böyle sahtekarlık yapması hiç hoş değil bu webmaster olamaz!

böyle insanlar olduktan sonra fakir çoçuklara yardım edecek kişiler bile etmiyor yardımın yerine ulaşıp ulaşmayacağı korkusuyla...

nebula

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklam gelirlerlerini yoksullara verse bile bu davranış ahlaki değil...

Reklam verenler yardım yapmak içinmi reklam veriyorlar ticaret için mi?...

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Eğer yoksullara veriyorsa buna robin hood luk denir ki bu bile hoş değil sonucta bir kısım insanın parası harcanıyor :)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
UguG' Alıntı:
Nerden biliyorsunuz reklamlardan gelen parayı gerçekten bu işe harcamadıklarını? bunu siz yargılayamazsınız.

Bunu bende düşündüm tabi adsense koyar mıydım bilmiyorum ama bence eğer gerçekten o iş için harcandıysa o para, güzel bir sistem.

thehungersite.org da aynı şekilde çalışıyor. ben her gün girip reklamlarına tıklıyorum.

Hayatında kaç kere nereye gittiğini bilmeden evden çıktın sen?...

Nerden biliyosunki ne için harcandığını?...Bu ne biçim bencillik böyle...Paranın nereye gittiğini bilmeden yardım etmek yardımmı sence?...Bir ya da 5 site örneği vermek akıllı bir insanı ne derece ikna edebilirki?..."Şu maili 9 kişiye yollayın dileğiniz olsun" yazılı saçma maillerin sayısı arttarsa bunun doğruluğunum savunacaksın?...Valla anlamıyorum senin mantığındaki insanların yeryüzüne nasıl adapte olabildiklerini.

Nasıl ki yardım edecek bir kişi yardımının nereye gideceğini sorgulayamaz?...Ben yardım edicem ve nereye gideceğini yargılamayacakmıyım?...Bu ne saçmalık böyle yaa

Valla yaşını bilmiyorum ama yazabildiğine göre belli bir zeka seviyesini aşabildiğini varsayarak bunları yazıyorum. Umarım bu gelişme sürecini hızlı ve doğru kişilerle tanışarak geçirirsinki ileride bakımın için başkalarına ihtiyaç duymazsın

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
doğru değil başkasının hakkı yenerek yardım yapılamaz.

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bi laf vardır. uzun süredir kullanırım biraz abes olcak ama ..

" Hak Yiyen, B*k Yer. "

wwwxxxyyy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
yardım toplamanın yasal kuralları vardır, her isteyen istediği şekilde yardım toplayamaz. Yardım toplayan yasal kurallar çerçevesinde bu yardımı ne için topladığını ve ne şekilde kullandığını ibraz etmek zorundadır. Sözü edilen sitenin bir sahtekar işi olduğu apaçık ortadadır, bunu tartışmak bile saçma...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi