İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SahtekarLıgın Bu Kadarı

THR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
trlist' Alıntı:
Sen fake yiyecek kadar ileri düzeyde bir insansan ne işin var bu forumda...
http://www30.websamba.com/mailgiris/ adam fake sistemi kurmus.
Laf olsun diye şerefsizler diyorsun işin gücün yokmu kardesim.. fake i yiyecek adam 10000 biri yer gelmişsin burda laf olsun diye konu aciyorsun .... geyik yerimi bilgi platformumu anlamadim... bir konuya ne kadar cok cevap yazilirsa sana hit yollamiyorlar sana puan vermiyorlar haberin olsun.... Kesinlikle o websamba daki mail gisi adresi senindir laf olsun diye actiğinada eminim...

ne zırvalıyosun sen yaa töbe töbe

GeneraL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
bende onu anlamadım :) bişiler demiş ama bana kızıyo adamlara şefersiz dedim diye haksızmıyım arkadaşlar adamların yaptıkları harbiden şerefsizlik ama.

Ekshi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gerekli bildiriyi mynet.com yöneticilerine ilettim arkadaşlar, umarım kullanıcılara bu konu hakkında açıklayıcı bir mail iletirler.

MerTUraL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fake yollamak bildiğim kadarıyla hapis cezasını gerektiren bir davranış savcılığa başvurun:D
Hatta güzenlik için koruma bile verebilirler:D

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MerTUraL' Alıntı:
fake yollamak bildiğim kadarıyla hapis cezasını gerektiren bir davranış savcılığa başvurun
Hatta güzenlik için koruma bile verebilirler

sen mail şifreni girmeden önce koruma giriyo kendi mailini çalınırsa sen girmiyosun :D

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ekshi bu aralar uykulusun sanırım 2005den kalmada konu:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi