İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sahtekârlıkta dünyaya nal toplatıyoruz

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Adana’da bir aile, yardım kuruluşunu sefalet içinde yaşadıklarına inandırabilmek için kapısı, penceresi kırık eski bir kulübe inşa edince yakalandı.

Yüreğir ilçesi’ne bağlı Çamlıbel Mahallesi’nde yaşayan dört çocuk annesi Gülşah K. (43), "Deniz Feneri" adlı yardım kuruluşunu arayarak, eşinin olmadığını, hiçbir yerden gelirinin bulunmadığını ve ahır gibi bir evde yaşadığını bildirdi.

Yardım kuruluşu adına çalışan yardımsever Beşir Tokmakçı, haber vererek gittiği evde yardım paketlerini teslim etti. Beşir Tokmakçı, ailenin kapısı ve penceresi kırık, tuvaletinin kapısı olmayan, yerleri çıplak, koltukları eski ve kırık evde oturduğunu görünce, ertesi gün daha fazla yardım için aynı eve bu kez habersiz gitti, ama kimseyi bulamadı.

Tokmakçı, olayı araştırınca, ailenin o evde yaşamadığı, yardım toplama amacıyla yani göz boyamak için yaptığı ortaya çıktı. Gülşah K.’nin oturduğu evin ise yeni bir binada yer aldığı, üç oda bir salon olduğu, kapılarına kadar halı serili, pencerelerinin PVC kaplama ve sobalı olduğu görüldü. Gülşah K.’nin evinde çok sayıda yardım malzemesi de bulundu. Gülşah K.’nin, bu yardımları, gelen yardımseverlere gerçeği söylememeleri için komşularına da dağıttığı belirlendi.
-------------------------------
Gerçi yeşilkart sahtekârlıklarının yanında sönük kalmış

M

MerKuR

Misafir
way bea bölelerinin yuzüne tukürmek lazım gercek ihtiyac sahiplerinin hakkını yiyo

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
insanların gözünü toprak doyurur!

B

BiGG_BoSS

Misafir
Koptum hocam yha:D Türk zekasına bakarmısınız:D:D

Adana’da bir aile, yardım kuruluşunu sefalet içinde yaşadıklarına inandırabilmek için kapısı, penceresi kırık eski bir kulübe inşa edince yakalandı.

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
vay be zeka boyle şeylere çalışıyor işte anlamadığım madem mılelte dağıtacakdı neden boyle bişi yamışkı adrenalın mı yukseltmeye çalışmış :)

Rapmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fakirin 2 ekmeğinede gözünü diktilerya helal olsun...Bunların hesabını öbür dünyada nasıl verecekler bilmiyorum...
Ayrıca enden istiyorlar onuda anlayamadım madem dağıtmışta nıye o kadar yalan söylemış dağıttıktan sonra yarısı gitmiştir zaten..

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Eczane'de çalışırken öyle yeşil kartlılar geliyordu ki adamın arsalarının değeri 500,000 ytl ama yeşil kartlı...

deepfeel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunu "zeka" olarak değerlendiren arkadaşların oturup bir kez daha düşünmelerini rica ediyorum.

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben de şu bankamatik memuru olayına çok gülerim, devlet denetleme mekanizmalarını sedo ya devretse 3 ay sonra %80'i banlanır heralde insanların.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5