İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şaka Mı Gerçek Mi?

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Tanıdığım tüm karslılar böyle, daha beterler hatta...
Şaka olduğunu sanmıyorum.

Not: Tüm Karslıları değil, tanıdığım tüm karslıları söylüyorum. Belki arada düzgün karslı da vardır.
Peep de Ardahan'lıymış, varın gerisini siz düşünün.

Hugo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
cidden mi yoksa şamatasına mı çekmiştir bilmiyorum. ciddi bir şekilde dans etmiş ise dansı beğenmedim. Ama arkadaş ciddi bir şekilde dans etmiş bile olsa böyle bir durumdan dolayı insanları aşağılamaya hakkımız yoktur. Yorumlar bu sınırı kesinlikle zorlamamalıdır.

Hele ki yukarda bilgi arkadaşımızın bu gibi sınıflandırmalarını hiç hoş bulmuyorum. Hiç hoş bir yaklaşım değil. İnsanları oralı ise böyle buralı ise böyle diye bir sınıflandırma.. Her ne kadar tanıdığım karslılar diye belirtmiş olsa bile...

axl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
gerçek hayatta kendini ifade etmekte zorlanan birçok genç videolar çekerek deşarj olmaya çalışıyorlar.

Genç anlamsız dans figürleriyye başlayıp folklorik doğu anadolu halayıyla devam ediyor ve Bruce Lee tarzı dövüş hareketleriyle kompozisyonu birleştiriyor

Bence bu gençlere kendilerini daha rahat ifade edebilecekleri imkanlar sağlanmalı

Karsı İzmiri farketmez...

AYrıca videoyu sunan sitedeki ifadede hiç hoş değil bence, ""Karslı Genç".... sanki bu tip olaylar sadece kars veya doğuda oluyormuş hissi uyandırıyor. Sadece Komik genç veya gencin komik dansı diye başlık atılsa daha uygun olurdu.

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Sadece eğleniyor : ) Sosyal medya ile (flash video siteleri,facebook vs.) kolay video ve fotoğraf paylaşılması olaylarıyla çok kötü bir döneme girdik. Adam belki sadece kendi facebook profilinde arkadaşlarına göstermek istedi. Sonra ondan habersiz birileri videoyu indirip tüm video sitelerinde günün malı diye paylaştı. Altlarındaki yorumlar ondan daha gerzekçe.

Facebook'taki gibi 'Her gün bir yeni apaçi' gibi hayran sayfaların kişilik haklarına birebir saldırı söz konusu. Bu işin sonu hiç hayırlı yere varmayacak.

Hugo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Ortaya attığım konuda duyarlı arkadaşları görmek oldukça hoş.

T

trgy

Misafir
Makarasına çekmiştir tabi ki hiç mi saçmalamadık eğlenmedik kendi kendimize. Kendi yaptıklarımıza bakmıyoruz başkalarına laf söylemeyi aşağılamayı o kadar çok seviyoruz ki. Herkesin ağzında bir apaçi kelimesi.. önceden kro deniyordu şimdi apaçi oldu.

Bazı dengesiz giyinenlere ben de karşıyım ama her bu şekilde giyinen kişilere apaçi denir oldu vallahi kösele giyeceğim giymekten korkar hale geldim. Önceden kumaş pantalon giymeyeni ayıplardık şimdi kumaç pantalon giyeni ayıplıyoruz.

Biraz batıya değil kültürümüze dönmemiz gerek. Batıya gittikçe orasına burasına küpe taktıranlar, ben özgürüm diyip orasını burasını açıp çıplak dolaşanlarla dolacak Türkiye. (Açık giyinmek farklı orasını burasını göstermek farklı bunun da altını çizeyim.)

Ağzı burun dalasım geliyor yanımda aa apaçiye bak diyenlere. :)

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
en iyisi bilgi gibi emo olmak

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Konu nasıl buralara geldi?
Ben sadece ciddi mi yoksa makarasına mı çekti diye fikir aldım.
Ayrıca videoda da "Karslı Gencin Komik Dans Videosu" yazıyor.
Şaka veya gerçek sonuç itibariyle komik.
"Aptal Karslı", "Kıro Karslı", "Apaçi Karslı" diye bir şey gördünüz mü?

Cybokron

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Kültür ve Ahlak düzeyi düşük insanların yaptığı şeylerdir bunlar. Doktora yapmanıza gerek yok. Ailenin verdiği toplumsal bilinçlendirme kültürünü çoçuklarına aşıladıklarında bu tür vakalar ortadan kalkacaktır.

İlgili mevkide 1 kişi doğdu diye tüm kitleyi alalen aşağılamak bensizlikten başka birşey değildir. Sonucu ne olursa olsun, bireylerin bireysel olarak yapmış oldukları eylem yüzünden toplumlar suçlanamaz. Suçlama, aşağılama ve alaycı ifadeler takınan insanlar şüphesiz insanların gözünde bir avuç toprak kadar değerleri yoktur. Sözüm meclisten dışarı..

cadobay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Konu nasıl buralara geldi?
Ben sadece ciddi mi yoksa makarasına mı çekti diye fikir aldım.
Ayrıca videoda da "Karslı Gencin Komik Dans Videosu" yazıyor.
Şaka veya gerçek sonuç itibariyle komik.
"Aptal Karslı", "Kıro Karslı", "Apaçi Karslı" diye bir şey gördünüz mü?

tamam haklısın ama neden Karslı sıfatı var orada?

kısa boylu genç demiyorda neden karslı diyor :).

ElektroNikotin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bırakalım şimdi Karslı Ardahanlı muhabbetini.NeFuSa' nın sorusuna cevap verelim:
Sırıtmasından belli, adam dalgasına yapmış.

Emrah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Selam tabiiki insanları küçük düşürmemek grekli olabilir her insana sonsuz saygımız olması lazım ne insanlarvarki dünyada alimize şükretmemiz grekli.
bir insan nasıl zevk alıyorsa öyle yaşar özgürdür çekilmiş saçma video da olsa iyi videoda olsa olabilir deyip geçmemiz grekli olduğunuz düşünüyorum :)

ayrıca kendisi tanıttığına göre var bişi :)
arkadaşlar biraz uzuna gittim em forumla uğraşıyom hemde buraya bakıyom bende hep sabah kalıyom tamir v.s ksr bakmayın yazayım dedim işte neyse görüşürüz tekrarki konularda :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5