İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Saldırılar hakkında yardım

ReakSiyon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
netdunya.com adlı bi sitem var.kendini bilmez lamerin biri saldırıp duruor. saldırı çok etkisiz fakat host ve kullandığım vt access birleşince etkili gibi gözüküor. ip ban olayını yaptım fakat accesslara çok yoğunluk geldi iyice kötü oldu. sizin yardımınıza ihtiyacım var. yardım ederseniz sevinirim.

The page cannot be displayed
There are too many people accessing the Web site at this time.

--------------------------------------------------------------------------------

Please try the following:

Click the Refresh button, or try again later.

Open the www.netdunya.com home page, and then look for links to the information you want.
HTTP 403.9 - Access Forbidden: Too many users are connected
Internet Information Services

--------------------------------------------------------------------------------

Technical Information (for support personnel)

Background:
This error can occur if the Web server is busy and cannot process your request due to heavy traffic.

More information:
Microsoft Support

yani ne kadar basit olduğunu görebiliyorsunuz..

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
access'i sql'e çevirebilirsin ama bu da kesin çözüm değil, anti-flood scriptler kullanmalısın form işlemlerini yapan sayfalar için.

ReakSiyon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
de saldırı şekli biraz daha farklı zannedersem. bütün formlar boş yani saldırı yok. saldırı güvenliğini koyarım o kolayda zor olan iss koruması yani ddos v.s. bana ne tür yardım edersiniz.. yardımlarınız için gerçekten minnattar olacğım

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Dostum eger ddos ise çözümü yok.Donanımsal çözümler gerek.Script ile falan çözümü yok.Firewall bile sadece saldırıyı hafifletele biliyor. :(
ülke gerizekalı dengesiz insan dolu yapacak bişey yok

W

W3BMASTER

Misafir
Reaksiyon doss veya flood'dan korunmak için sana en masrafsız yolu... tavsiye ediyorum cpanel'den siteye girişi şifreli yap... böylece doss flood ve herhangi bir saldırıdan korunmuş olursun

ReakSiyon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ozaman ne saldırı olur nede ziyaretçi :) vur dedik öldürdün reis :)

teodor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Denyo launch ve bunun gibi flooding programlar kullaniorlar cok basit bir systeö Ornek : Forum,Bize yazin,Reklam gibi bolumlere saldırarak Host'u dahi kapiyabiliyorlar. Eger bole ise kisitlama getirirsin 2 msj siniri vs vs

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bir nebze fayda sağlaması için yurtdışı kaynaklı "dedicated" sağlayıcı IP'lerine kapatabilirsin. Örneğin; ev1, theplanet, gnax gibi sunucu barındıran ağların IP'lerine kapatırsın, sonuçta bu yerlerden sana ziyaretçi gelmez, genelde bu tür saldırılar yurtdışı sunucular üzerinden yapılıyor. Ben bu konuda gözle görülür şekilde rahatladım :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi