İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şikayetim Var Salla nickli karaktersizden sikayetciyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

suzan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben o kadar foruma üyeyim böyle bi Adam görmedim.
http://forum.iyinet.com/twitter-hes...i-tamami-organik-twitter-hesap-cok-ucuza.html

Açıklama: bu yukarda linkini attigim satış konusundan beni 05354669297 telefon numarasıyla hesabı almak icin sabah aradı.İlk sen hesabı bana devrediceksin sonra ben parayı aticam dedi. Diğer sitelerdeki nickleri satış sayılarıma bakmasını söyledim.ve kesinlikle ilk sana hesabı vermem dedim.Ben webmasterda 29 etraden varmis r10da 47 etraden varmis anlamam sen hesabi ilk veriyomusun bana dedi. Vermiyorum dedim. eyvallah dedi gitti.konu kapandı.
Bende gündüz saatlerinde telefonda bu hesabı konuşma adabınıda bilen "canim kardesim güzelim" gibi lakayık sekillerde degilde adam gibi konuşan oguz28 nickli üyeye sattım.
Bu salla nickli şahıs gecenin 2sinde beni aynı bu numarasından 05354669297 hesabı almak icin tekrar aradı hesap satıldı dedim yediremeyip ana avrat düz küfürler yağdırmaya başladı.Holdingmiş kendilerine hesabı güvenip teslim etmeliymistim buna satmalıymıştım.
Moderatör arkadas ben o kadar forum gördüm ben böyle bir insan görmedim arkadas gelip birde satış konumun altinada Dolandirici yazmış.
O konuşma şeklinle 200degil binlira versen satmam sana hesabı.
Hangi ticari forumda 30un üstünde satış sayın ücretli ticari forum üyeliklerin var?? http://www.webmastersitesi.com/kimsediil-283940.html

Azıcık cesursan o ettigin küfürleri msj olarak atsana bana yada adresimi burayada yazıyım gururun varsa cıksana karşıma.

C.A

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba ,
daha somut kanıtlarınız var mı acaba ? Ayrıca konularınıza yazdığı yorumlardan bir kaçının ekran görüntüsünü bana iletirseniz inceleyeceğim.

suzan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba ,
daha somut kanıtlarınız var mı acaba ? Ayrıca konularınıza yazdığı yorumlardan bir kaçının ekran görüntüsünü bana iletirseniz inceleyeceğim.

Hocam adama her aradiginda hesap satildi diyorum hala ariyor twitterdan dm atıyor.benim bu adamla iş yapmama imkan yok zaten "bak delikanli ben kimim bilinyonmu holding sahibiyim ben bu hesabi senden alicam" konusmasi bu sekil adamın. Ilk olarakta hesabi istiyormus. Tabikide satmiyorum sana hesap dedim.Eyvallah dedi gitti.Hesabı forumda baskasına sattım. Konusmasi düzgün bunun gibi şivesi olmayan asıp kesmeyen. Ama bu holdingci arkadas aynı gün beni üc kez aramiş.twitterdan dm atmis buyrun son temasımız.
1402956102674.jpg

2dk sonra beni tüm gün aradigi numaradan tekrar arayip direk küfürler savuruyor
1402956085189.jpg

Saat 9gibi forumda konuma hesabin satildigini yazdim onuda görünce gelip buraya bana dolandirici yazmis.linke tıklayın asagıdaki.

http://forum.iyinet.com/twitter-hes...i-tamami-organik-twitter-hesap-cok-ucuza.html

.

suzan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ek olarak satış konularıma gelip bana dolandırıcı yazması
1402990712317.jpg

Son twitter yazışmamız ve adama yine hesabı sattıgmi söylemem üzerine gece 2de beni arama kaydı ve beni hesabi satmadigim icin küfür ederek aradıgı numaranin ona ait oldugna dair kendi satış konusundan aldigim kanıt
1402991913580.jpg

1402991955021.jpg

1402990752782.jpg

Tum gün beni aradiginda hesabı kendisine satmıyacagımı söyledim.Bu kadar şeye ragmen bu adam satış konularıma gelip bana dolandırıcıdır yazma hakkını nerden buluyor. Gectim bunu gece 2de beni arayıp direk bana küfürler yagdırmasını kaldıracak degilim.
Sahıs hakkında forum kurallarınca gerekli işlemlerin yapılmasını talep ediyorum savcılık kısmını ben halledicem.iyi günler

black_scorpion

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Savcılığa başvurursanız konuşma kayıt dökümanlarını çıkarabilirsiniz böylece karşı taraf ceza alır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5