İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şampiyon FENERBAHÇE!!

S

Senbul

Misafir
Bizim takımda halısahada top oynayamıyacak adamlar milyon dolarlar alıp sozde top oynuyorlar.
Yazık hemde cok yazık.
Hiçbir takımda olmayan mukemmel tesisler takır takır odenen transfer paraları ama oynan topa bakınca bu seneki şampiyonluk cok buruk geliyor bana.
Daum olayı zaten tam bir muamma . adam 2 senedir bizi şampiyon yapıyor ama gelgelim oynan topa bak husran.
Bu sezon soyle arkama yaslanıpta rahat rahat oh be ulan ne top oynadık helal olsun bu heriflere dedigim tek mac yok.
Butun sezon diken ustunde mac izledim "aha attık 1 tane ula ula ula yandık aha rustu tuttu "
Bu sene bize şampiyonlugu resmen hediye ettiler.Beşiktaş ilk yarı zaten ortada yok patates.
Galatasaray desen keza oyle ; en iyi topu oynayan trabzon ama ondada istikrar yok.
Fenerbahce tum bu olaylar arasında 3 tane topcunun kişisel caba ve kaliteleriyle macları ala ala şampiyon olduk.
Bukadar kolay herhalde uzun bir zaman şampiyon olamayız.
Daumla bu iş yurumez.Umarım yine husran yasamayız.
Bekleyip gorecez...

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Seneye dediğim transferleri yaparsak. Kesin şampiyon oluruz. Çünkü Ne bjk, ne gs yıldız transfer yapamayacak. Trabzon zaten yapmıyor.

S

Senbul

Misafir
trextra' Alıntı:
Seneye dediğim transferleri yaparsak. Kesin şampiyon oluruz. Çünkü Ne bjk, ne gs yıldız transfer yapamayacak. Trabzon zaten yapmıyor.
Ben senin kadat iyimser dusunemiyorum.Beşiktasın 2.devre performansına bakarsan mukemmel.Rıza hoca takıma harika bir ruh kattı.Bu kadrosuna bir iki takviye ile seneye cok iy işler cıkartırlar.
Galatasarayı bilmem onların cok koklu bir değişim yapma zamanları coktan geldide geciyor.
Trabzonda zaten hep aynı kaset gibi cevir cevir izle hersene aynı muhabbet bir şey olmaz yine.
Ama biz gidipde yine anelka gibi adamlar alırsak sadece verdiğimiz milyon dolarlara yazık olur.
Gerci verilen paralar forma satısıyla geri donuyor ama olsun adam gibi adam alsınlar.isimsiz olsun ama top oynasın yıldız olmasına gerek yok zateb takımda yeterince yıldız var.

T

Turkyurdu.org

Misafir
Bu lig'de sampiyon olmak zor olmadi. Transfer konusunda bu yol izlenirse seneyede lig sampiyonlugunu aliriz sadece. Bir Fatih Tekke, Bir Mehmet Yilmaz, Bir Gokdeniz. Anelkaya servet odeyecegine , bunlardan birini / birkacini alsaydi su an farkli yerlerde olurduk. Ozelike Mehmet Yilmazin onu cok acik. Diger ikisi zaten ispatladi kendini. Ve bu yerli YILDIZ oyuncular sadece birer ornek. Anelka sansasyon disinda bir ise yaramadi. Gerci para var huzur var. Yine alinir. Aziz Yildirim, insiyatifi Dauma birakmamali. Fener taraftarina sevgisi, sahadaki oyunu ile farki hissettiren van Hooijdonk'u kesip atti. Bence 40 anelka yapar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5