İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şampiyon Fenerbahçe

D

Derebeyi

Misafir
bir fenerbahceli olarak su an evde orda burda zıplayıp sampiyonluk marsları soylemekteyim az sonra galatasaraylı babam tarafından evden kovulabilirim:D
Yaşasın Fenerbahçe!...

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Sokak ta dolaşıyodum ne sevindiler ne sevindiler . Babam uyumuyodur şimdi keyfini çıkarmak için:D

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
teşekkür ederim. şimdi öğrenmiştim..
ilginç bir lig oldu..
şu 3 haftada 3 şampiyon değişirmiş..

M

maiL

Misafir
şampiyon değişmez ama neyse. bu gün bizim günümüz kırmayalım kalbini hepimiz kardeşiz :p

edit : disconnect ve holokost repleriniz için teşekkür ettim. :)

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
100ncü yılımızdaki 17nci şampiyonluğumuz hayırlı uğurlu olsun.

Not: Hakem hatalarından dert yanıyorduk aylardır, bu maçtada Trabzonun baya hakkı yendi bas bas bağırıyoruz görün şu hakemleri budayın artık diye bizi dinlemediler azda Trabzonsporlular federasyona tepki göstersin.

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@Keyfinebak.com son adamı gördün değil mi :D

dostum aylardır barınıyoruz hatta çoğu guruplar ağlandığımızı söylüyor. evet objektif bakılmasını hata yapan hakemin uzun bir süre amatör küme maçlarını yönetmesini istiyoruz. bunu dün akşam Trabzonsporada yaptılar yazık ettiler. ligin kaderinin değişebileceği bir maç ve aut olan top korner, son adam pozisyonu ve 3 net ofsayt olmayan hatta birinde rahat bir tarla boy farkı olan kararlarla maçı katlettiler. ve bakalım federasyon bu konulara ne yapıcak.

cevap veriyorum. hiç bir şey :) en fazla 10 üzerinden 7 puan verir 2 maç hakemi sahaya çıkartmaz unutulur gider. hep aynı taktik. Unutulmasın hata yapılmasın istiyoruz.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Gene Uefa'ya gidelim, şampiyonlar ligi bize göre değil.

PieRLuGi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
izmirdeydim maçta, tek sözüm..

100 yıl önce doğdu şanlı EFSANE, 100 yaşında mutlu ol FENERBAHÇE !

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5