İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şampiyon O-LA-MA-YIZ!

haberci02

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
45185.jpg

Sivasspor Teknik Direktörü Uygun'dan şampiyonlukla ilgili şok açıklama
Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, ''Şampiyon olmayacağız, bizim böyle bir iddiamız yok. Bununla ne demek istediğimi anlayan anladı'' dedi.

Uygun, şunları kaydetti:

''Türkiye'deki sistem anlamında en değişik sistemi oynatan Güvenç hocamızın sistemini çözebilmek için futbolcularımız elinden geleni yaptı. Ve sonucunda da ikinci yarıda özellikle yerinde hamlelerle ve düşünce tarzını sahaya yansıttıktan sonra 2-0 gibi bir skorla kazandık.
''

Hakem gördüğünü çalmalı!

Maçın hakemini de eleştiren Uygun, şöyle konuştu: ''Futbolun gereği neyse ne görüyorsan onu çalacaksın. Benim kimseden bir beklentim yok. Çıkın gördüğünüzü çalın. Lütfen ya bu kadar da değil ya. Ben şampiyon olmak istemiyorum. Yokum, ben şampiyonlukta falan yokum kardeşim. Ben futbolun gereğini yapmakta varım. Gereğini yaptıktan sonra da sezon sonunda hep beraber bakacağız. Ne kadar, nereye geldiğimizi hep beraber göreceğiz.''

DENİZLİSPOR CEPHESİ

Denizlispor Teknik Direktörü Güvenç Kurtar ise Sivasspor'u lider olmalarından dolayı kutlayarak, ''İstediğimiz futbolu oynayamadık. Sivasspor çok hırslı oyuna başladı'' dedi.

Girdikleri pozisyonları değerlendiremediklerini anlatan Kurtar, ''Bundan sonra 2 maçımız var. Bu maçları kazanıp 27 puanla ligi bitirmek istiyoruz. Yapacak gücümüz de var. Sivasspor'u kutluyorum'' diye konuştu.

Maçın hakemleriyle ilgili bir soru üzerine Kurtar, ''İlk yarım saat çok iyi götürdü ama ondan sonra biraz tesir altında kaldı diye düşünüyorum. Biz de bugün iyi günümüzde değildik, onun için hakemle ilgili fazla bir şey konuşmak istemiyorum'' diye yanıtladı.

Golü ailesine hediye etti

Sivasspor'un 2. golünü kaydeden İlhan Ummak da galibiyetten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, attığı golü eşine ve oğluna armağan ettiğini bildirdi. Sivassporlu futbolcular Devran Ayhan ve Abdurrahman Dereli ise ligde yeniden liderliğe yükselmenin mutluluğunu yaşadıklarını söylediler.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
3 büyükler haricindeki başka bir takımın şampiyon olmasını isterim ama ne yazıkki bu mümkün değil. Çünkü sponsorluklar ve reklamlar maddi yönden o kadar fazlaki bunu ne reklam veren ne sponsor olan nede ortada dönen paradan nasibini alanlar kabul edebilir. Bence en mantıklı açıklamayı yapmış, anlayan anlaıyo harbiden.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Bülent Uygun o kadar gerilmişlerki üzerlerindeki baskıyı atmaya çalışıyor o yüzden böyle bir açıklama yaptı.Kadroları çok kısıtlı 2 sakatlıkta serileri bozulur

WebmasterEvi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bülent uygun çok haklı şampiyonluk yarışına girince hakemlerde artık tedirgin oluyor o da sivas için kötü olur

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Gönül ister ki bir anadolu takımı son haftaya kadar şampiyonluk mücadelesinde yer alsın. Ama 2. yarı da göreceğimiz gibi Sivas yavaş yavaş düşecek ligi en iyi ihtimal 4. bitirirler (ki çook süper bir başarıdır bu)

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Kimler geldi kimler geçti:Kayseri, gaziantep, gençlerbirliği vs. aziz yıldırım hiç size şampiyonluğu bırakırmı..

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Kimler geldi kimler geçti:Kayseri, gaziantep, gençlerbirliği vs. aziz yıldırım hiç size şampiyonluğu bırakırmı..

İşte Fenerbahçe'yi çekemeyen ve kendini zavallı durumuna sokan klâsik taraftar örneği.

Aziz Yıldırım sence iddia edebildiğin kadar haşa kudretli mi? Türkiye Ligi'ni tek başına idare edebiliyor yani? Galatasaray'a şampiyonluğu kaptırdığımız sezonu hatırlarsan, sende kendine gülebilirsin belki ;)

deviL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Gökmen özdanak starda telegol varken başından geçen böyle bir olayı anlatmıştı.

Zamanında trabzonspor ligde fırtınalar estiriyor fln fln işte. Gazetecinin biri diyor trabzon şampiyon olur felan, spor yorumcuları felan yok canım olurmu öyle şeyler felan diyor işte.. Sene sonunda trabzonspor şampiyon oluyor, bütün gazatelerin trajı düşüyor felan bu gazeteci tekrar Gökmen Özdenak'ı arayıp abi keşke dilim tutulsaydıda söylemesiydim şampiyon olsun diye. Yani işin aslı şudurki, sivasspor şampiyon olursa -ki çok zor. Türkiye'de bir çok şey değişir, negatifleşir. Ben öyle düşünüyorum.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
İşte Fenerbahçe'yi çekemeyen ve kendini zavallı durumuna sokan klâsik taraftar örneği.

Aziz Yıldırım sence iddia edebildiğin kadar haşa kudretli mi? Türkiye Ligi'ni tek başına idare edebiliyor yani? Galatasaray'a şampiyonluğu kaptırdığımız sezonu hatırlarsan, sende kendine gülebilirsin belki ;)

Feneri takmıyorumki ne çekememesi.
Aziz yıldırım kimseye şampiyonluğu kaptırmaz.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şunu demek istiyorum, Aziz Yıldırım sivası engellerse, beşiktaş ve galatasaray otomatik olarak aradan mı çıkmış oluyorki Fenerbahçe şampiyon olacak?

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Umudunu yitirmiş ve saçma bahanelere sarılmış + bunada inanmış bir taraftar örneği olarak hafızama kazıdım seni Gökhan :d

deviL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
gokhans19 ben GS'liyim ve senin saçmaladığını düşünüyorum artık. Bu mantıkla hiç bir takım desteklenmez :)

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben 3-4 seneye anadoludan şampiyon çıkacağına inanıyorum zamanı geldi artık çünkü.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aklı başında bir anadolu takımının çok rahat şampiyon olması lazım. Sivas şampiyon olsun kimse gocunmaz, sevinirizde ama şöylede bir realite var. Sivas ı avrupada ne bekliyor? Yoksa Türkiye de işleri kolay. Herkes biliyorki, anadolu takımları kendi aralarında rahat oynuyor bu da iyi takımlara yarıyor. FB,GS ya da BJK ye kapandıkları gibi kapansalar her maç, heralde garip bir ligimiz olurdu..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5