İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şampiyonlar ligi ve uefa legalpara tahminleriniz.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
214 Juventus - Real Madrid maçına herkes 2 vermiş ama ben Juventusun bu maça daha hazır olduğunu düşünüyorum.Haftasonu iki takımda 1 yıl içinde gidebilecekleri en zor deplasmanlara gittiler.Napoli deplasmanına gittiler fazla kasmadılar yenildiler, Realde Atletico Madrid deplasmanına gitti neyi var neyi yoksa oynadı.Ben bu maçta Juventusun en az bereberlik çıkartacağını düşünüyorum
Fener olayına gelince, kocaelinden 2 yiyen takım, kayseriden 4 yiyen takım Arsenali gözüne kestirmişse ayıp eder derim :D Aragones yerinde başka birisi olsa şüphem olurdu ama adamın taktik belli; çıkar takımı dakika 60 olunca (Torres)kazım ve uğur(david silva) u al oyundan yerine başkalarını koy (inanmayan ligdeki son 4 maça girip baksın kaçıncı dakikada kim girdi kim çıktı diye).
Dediğim gibi Juventus yendi, gelsin paralar :D yarına yüklü miktarlarda vuracağım dersime çalışayım ben

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Olimpiakos 8 eksikle gelmiş iyimi. Bir kuponda Galatasaraya yapmak lazım yanındada Milan üst. Son maç olarak yanına tereddütte kaldım .

431 Fc Kopenhag - St Etienne 1 2,00
422 Udinese - Tottenham 1 1,85

Hangisini yazalım kopenhag mı udinesemi ?

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Hiç anlamıyorum bu legalpara'dan ben ya. Kupon yapabilmeniz için en az kaç maç oynamanız gerekiyor?

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hiç anlamıyorum bu legalpara'dan ben ya. Kupon yapabilmeniz için en az kaç maç oynamanız gerekiyor?

Direk oynuyacaksan 3 maç en az . Bakma sen bize Nefusa bizimkisi iş değil :)

En mantıklı olan 14 maç yazıp 1 ytllik oynamak. Tutturma şansı az ama iyi para verir.

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende bir kupon yaptım bugün 7 maç 2misli 290 YTL veriyor,20 bastım :D

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
galatasaraya oynasammı :p :D ben oynadım diye yenilir diye korkuyom :p

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Etienne alır o maçı

Aldı etienne maçı :) Ben Udineseyi yazdım kupona. Galatasarayada genede güvenemedim onun yerinede Dinamo Zagrepi ekledim oda kazandı. Tutturdum ama fazla bir kar alamadık yatan 2 kuponu düşünce bu hafta :)

933kupon9.jpg

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ah ya niye dinlemedin ki beni. Önsezilerime güven, gerisini merak etme sen :D

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cumadan başladım cezalandırmaya legalparayı :D

8602kupon10.jpg

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
st.pauliye güvenerek değil wehenin çok kötü bir takım olmasına güvenerek oynadım :)
2 maçı garanti olarak gördüm bir tek Beşiktaş maçı belirsizdi risk aldım 0 verdim.

galadre beni zengin et hadi :)

O sürpriz maçlara oynarken parayı iyi kaldıracaksın bir gün eminim buna :)

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
valla ben bütün liglerin sonuncularına oynuyordum 8 ligde illa biri kazanıyordu 8 ligin liderlerine oynuyordum illa biri kaybediyordu :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5