İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şampiyonluk Son Yarışa Kaldı

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Çin'de süper bir yarış seyrettik yine yağmur yağdı zaten yağmur olan her yarış çok heycanlı oluyor. Hamilton şampiyonluğunu ilan edecek derken yarış dışı kaldı. Bakalım son yarış da neler olacak. Benim favorim hamilton
mümkünse alonsoda 3. olsun hiç sevmiyorum kendisini.

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hala destekleyecek bir pilot arayisindayim. Senna ile baslayan Schumacher ile devam eden taraftarlikta karizmatik ve bir o kadarda "beklenmedik" ataklar yapan birini bulmaya can atiyorum. Bu sene hic yaris izleyemedim sirf heyecan bulamadigim icin. Yinede once dostluk sonra Ferrari kazansin diyebilirim. Klasmandan bile haberim yok gerci ;)

Lisans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
benim kuzen ferrarş hastası adam formula zamanı ferrari tirşörtünü giyer tv karşısına geçer :D

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben de Ferrari düşmanıyım. Raikkonen'i seviyordum Mclaren Mercedes'deyken, şimdi Ferrari'ye geçince sevmemeye başladım. David'ler, Mikka'lar geçti Mclaren'den. Şimdi nerede o eski yarışlar. :p

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ben derim ki Raikkonen alsın. Hamilton 2. Alonso 3

Massa'da gönüllerin şampiyonu olsun :p

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Raikonen alamaz bu saatten sonra da. Alonsa şampiyon olursa çok üzülürüm. Hamilton 10 yılda bir gelen yetenek olarak görülüyor. Senna ve Schumiden sonra gerçekten en yetenekli pilot bana görede. Bir de tecrübe kazandımı kimse tutamaz ama işte gelin görün ki yanlış takımda Ferrari de olsa önümüzdeki 10 senenin şampiyonuydu :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5