İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Samsung Galaxy Ace 3 Aylık Tertemiz

emmrecan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 ay önce hepsiburada dan aldığım Galaxy ace S5830i Modelli android akıllı telefonumu 550tl ye satmak istiyorum. Alınır alınmaz ekran koruyucu film aldım ve koruyucu kapakla kullandım. Sadece sd kart girişinde hafif bi boya çıkığı var resmini çekip atabilirim ciddi alıcının :) hiç bir yazılım sorunu yoktur, sd kart hatası vermez. şarzı da çok kullandığımdan bağlantılar sürekli açık, internette olduğumdan 1 gün gidiyor. Yanında 30tl aldığım korucu kapak hediye. Elime para geçtiği için üst modellerden almak için satmak istiyorum :D Giresun- ordu- trabzon elden satış tercihim :)
Ekli dosyayı görüntüle 4101
Ekli dosyayı görüntüle 4102
Ekli dosyayı görüntüle 4103
Ekli dosyayı görüntüle 4104
Ekli dosyayı görüntüle 4105

veeee işte bir webmasterin en can alıcı ilgisini çekecek resim :D 24 saat webte online olup, anlık olarak mailleşebilirsiniz :p avea'nın internetinde bile sorun çıkarmadan :p HTML e-postaları bile :O

Ekli dosyayı görüntüle 4107

salih555

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam okul açılmadan bir telefon almayı düşünüyorum ve sizin telefon hoşuma gitti..Alabilirsem sizin telefonu almayı düşünüyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5