İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Samsung Galaxy Note Getireceğim

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Merhaba Arkadaşlar,
Yurt dışına çıkacacağım ve kendime bir adet galaxy note almayıda düşünüyorum. Aranızda galaxy note isteyenler varsa getirebilirim. Piyasa fiyatı 2250, Teknosa fiyatı ise 2000 TL.

Ben 1300TL den vereceğim, Beyaz renkli olanı ise 1350 TL

Cihaz Fabrika Unlocklı yani gsm operatörü ayırt etmiyor.
Sipariş verenlerden 100 TL kapora alacağım. İlgilenenler buradan banka bilgileri isteyebilirler. PM ile döneceğim.

Kısaca cihazı tanıtmak gerekirse, iPhone a göre daha geniş bir ekranı var, Android işletim sistemli ve çift çekirdekli işlemcisi ile tam profesyönellere göre.. Tablet çok büyük yanımda taşıyamam diyorsanız, iphone çok küçük deli ediyor diyorsanız, galaxy note 10 numara.. Hele Android'in ses tanıma uygulaması galaxy note ile kullanımı tam bir keyif haline gelmiş, iyi bir mikrofon ile mükemmel bir sonuç vermiş. Şahsen denedim ve etkilendim.. Biliyorsunuz iPhone un bir çok parçasının üreticisi Samsgun, samsung tam olarak bir teknoloji devi ve kalite konusunda SONY ile kapışıyor.. Beni etkileyen sebepler bunlar..

Samsung Galaxy Note özellikleri

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Başka getirebileceğin neler var telefon harici? Örnek, imac, macbook vs. getirebilirmisin?

Hakan Damar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Getirdiğiniz telefonları passport'nuza kayıt ettirmeniz gerekiyor. Benim bildiğim 2 sene içerisinde en fazla 1 tane getirebiliyor/kayıt ettirebiliyorsun.

Eğer problem çıkartmazlarsa aslında iyi bir teklif. USA'da bu telefon 950TL civarında. (530$) Burada 2.000TL vermektense 1.300TL vermek daha mantıklı. Bende haziran sonu gibi eve gittiğimde Galaxy S3 alıcam :) IPhone4 üzerine uygulama geliştirmek işkence :) yaşasın open source android :)

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Macbook AIR 11 INCH 64GB SSD 2GB RAM - 2000 TL
Macbook AIR 13.3 INCH 256GB SSD 4GB RAM - 2300 TL
Macbook AIR 15.4 - 4000 TL

Ayrıca eğer kampanyaya denk gelirsem indirimi sanada yansıtacağım..

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Macbook 15.4 incin özellikleri biraz farklı.. Şuan Türkiyede 500GB disk felan var..

Benim yukarıda yazdığımın özellikleri şöyle
2.4 GHz Quad-Core Intel Core i7
4 GB 1333MHz DDR3 RAM
750GB 5400rpm Hard Drive

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
13" almak istiyorum zaten. Peki nasil yapicaz ne zaman geleceksin nasil teslim edeceksin vs.vs. Pm at istersen detaylandiralim.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Doğrusu biraz geciktik ya, buraya gelmeden önce siparişi geçmem gerekiyordu. 3 gün sonra dönüyorum. Sadece galaxy note getirebiliyorum.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Canin sagolsun Loi, ben tr den cozdum. Fatura alinca ayni parayavgeliyor zaten.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5