İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Samsung Galaxy Note N700

H

halilarici

Misafir
- Akıllı telefon taşınabilirliğine sahip mükemmel ekran
- Tam ekranda kolay çalışma
- Özgürce görüntü yakalama ve yaratıcılığını konuşturma
- Yüksek performans

Teknolojinin yeni yüzü olarak hem Tablet hemde telefon olarak kabul edilen bu telefon takipçilerini şaşırtıyor.
5,3″ geniş ekran + Hafif ve ince tasarım

Bu bakımdan dolayı telefon güzelime gidiyor.Hafif ve ince.Isırılmış elma damgasıda yok rahat olabilirsiniz.
Kırp ve Yakala

Win7 deki ekran alıntısı aracı görevi çok iyi bir özellik beğeniyorum.
Fotoğrafların ve videoların kişiselleştirilmesi, fikirlerin ve hislerin zengin iletişimi

Gelişmiş S pen kullanılarak fotoğraflar ve videolar kolayca kişiselleştirilebilir. S pen, aile gezintileri, bir bebeğin ilk yürüyüşü ve daha fazlası gibi değerli anlar hakkında kişiselleştirilmiş notlar karalamayı olanaklı kılar. İletişim artık metinle sınırlı değil. Çizimler, fikirler, hisler ve daha fazlası metin mesajlarına ve e-postalara eklenebilir.
2500 Mah Pil Sınırsız Yaşayın

Güçlü 2 500 mAh ile güçlü ve yaratıcı GALAXY Note’un keyfini 7 / 24 çıkarın
HSPA+ 21 Mbps 1,4 GHz çift çekirdekli işlemci

Yıldırım hızında bağlantı hızı (HSPA+ 21 Mbps) ve 1,4 GHz çift çekirdekli işlemci ile desteklenen rakipsiz web ve uygulamayı yaşayın.
Gelişmiş 8 MP kamera

Anı ayrıntısıyla yakalayın ve canlı görüntüyü anında paylaşın.Anı başka zamanlarda o anmış gibi yaşamak.

Şuan Türkiye’de ki fiyatı en ucuz 1764 TL olarak gördüm.Uygun bir fiyat Türkiye’ye göre tabi.Almanya’da yaptığım araştırmaya göre 1129 Tlye bulabilirsiniz Almanya’da.Ben Almanya’dan almayı düşünüyorum.Sizin bileceğiniz iş.Ben fiyat listesinide gireyim buraya.

Resimler ve fiyat listesi kaynakda.

Kaynak:Samsung GAlaxy Note N700

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5