İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Samsung Galaxy S2 gerekli programlar yüklenir - sürüm güncelleme yapılır

Kungiman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3nhb0.png

Merhabalar; belkide pek çok kişinin isteyipde yapamadığı bazı işlemleri sizlere yapıyoruz. Bu işlemler risk taşımaktadır lakin profesyonelce yapıldıkdan sonra gayet sağlıklı sonuçlar elde edilir. Yinede telefonunuzun durumunu tam olarak bilemediğimiz için %2 kadar yine risk arz etmektedir.

Kendi cihazımda ne uyguladıysam sorunsuz olarak çalıştırdıysam sadece bunları sizlere verebilirim. Önceden denemediğim kullanmadığım hiç bir işlem size uygulanmaz. Ben yalnızca kurulum yapıyorum. Sonrasına karışmıyorum.
Teknik servisler sadece sürüm güncelleme yapabilir Root custom rom vb isteklerinizi karşılamazlar. Unutmayınız bunlar cihazınızı garanti dışı bırakır. Lakin istediğiniz takdirde gerekli yasal hale getirebiliriz.

Andro.d 4.0.x Hizmetlerimiz :

Android 4.0.3 Ice cream sandwich güncelleme : 30 TL
Android 4.0.3 + NEAK Kernel + JKAY : 50 TL ( Video )
Galaxy S2 Android 4.0.3 + Yüzdeli batarya : 30 TL
Galaxy S2 Android 4.0.3 + Root + Turkbey rom kurulum : 50 TL ( Video )
[ Tavsiye ]
Android 4.0.3 + DiLdRoid Rom + Dorimanx Kernel : 70 TL ( Galaxy s3 romudur - TAVSİYE - Videosunu izle )

Android 4.0.4 + Simplistic Rom V : 50 TL ( Video )
[ Tavsiye ] Galaxy S2 Android 4.0.4 + Simplistic Rom V + Popup Play : 70 TL ( Galaxy s3 özellikli PopUp play içerir )

Samsung Galaxy S 3 Hizmetleri :

Android 4.0.4 + CF Root : 40 TL
Android 4.0.4 + Root + Siyahkernel : 50 TL
Android 4.0.4 + Turkbey v8 kurulumu : 50 TL ( Video )
Android 4.1.1 Jelly Bean Güncelleme : 30 TL
[Clone İmei li cihazlara özel] Android 4.1.1 Güncelleme + Root :50 TL

UNUTMAYIN : Şarj süreniz tamamen sizin telefon kullanımıza bağlı olarak bu işlemlerimizle dahada artar.

ÖDEME YOLLARI :
4t33j.png
4t34g.png

Orjinal resmi konumuz : Ücretli : Samsung Galaxy S2 - S3 Sürüm Güncelleme & Rootlama Yapımı

gregthemad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum HTC HD2 telefonun islemcisi windows 6.5,ben bunu android islemcisine dondurmek istiyorum ,yolu varmidir?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5