İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Samsung GALAXY S4 Zoom

webmasteryolcu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
http://www.youtube.com/watch?v=V3TuHR25gJk

Samsung resmi lansmanını dün gerçekleştirdiği Galaxy S4 Zoom için ilk tanıtım videosunu yayınladı. Genel olarak Galaxy S4 Mini’nin üst seviye kamera özellikleriyle harmanlandığı cihaz, 16MP çözünürlüğünde kamera ile geliyor ve 10x optik yakınlaştırma gibi önemli özellikleri bünyesinde barındırıyor. Aynı zamanda OIS yani optik görüntü sabitleme teknolojisine de sahip olan Galaxy S4 Zoom, 1.5GHz hızında çalışan çift çekirdekli Exynos işlemcisinden güç alıyor ve 4.3-inç büyüklüğünde, 960 x 540 piksel çözünürlük destekli ekran ile geliyor.

1.5GB RAM ile donatılan Galaxy S4 Zoom, yazılım tarafında ise Android 4.2.2 işletim sistemi ile çalışıyor. 20 farklı kamera çekim modu ile desteklenen cihaz, 2330mAh kapasiteli pilden güç alıyor. Galaxy S4 Zoom için hazırlanan ilk tanıtım videosunda, tahmin edilebileceği üzere cihazın kamera fonksiyonları üzerinde duruluyor. Zoom tekerleğinden optik yakınlaştırma ve anından paylaşım gibi özelliklerin ön plana çıkartıldığı Galaxy S4 Zoom’un yakında pazara sunulması beklenirken, ülkemizle ilgili satış tarihi ve fiyat bilgisi ise şu an için bilinmiyor.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
253
galaxy s4 active'den haber var mı?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
253
bekliyorum o telefonu, gelecekteki telefonum olacak
zoom da iyi bir telefon kamera bakımından

artrock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kamera özelliği çok iyi ve net arkadaşlar. zoomda da birfarklılık göstermiyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5