İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Samsung i8150 Galaxy W İncelemesi

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Samsung i8150 Galaxy W Cep telefonunu bu gün aldım. İlk incelemelerimi sizlerle paylaşmak istedim.
Telefon tasarım olarak zarif bir görüntü veriyor. 2 rengi bulunmakta zaten beyaz ve siyah kirlenmemesi için siyah rengi seçtim
Genel incelemelerimde öyle gözle görülür bir yavaşlık görmedim. Hız konusunda başarılı diyebiliriz. 1400 mhz lik bir işlemciye sahip.
Genel olarak donanım yapısına baktığımızda
Donanım Bilgisi:
1.7 GB hdd ye , 512 MB RAM, 2 GB ROM sahiptir.
Android 2.3.6 ile geldi
Şarj konusunda ilk gözüme çarpan şarjı az kaldığı takdirde kendini tasarruf moduna alabilmesi. Örneğin %50 şarju az kaldığında tasarruf moduna geçerek gereksiz olan uygulamaları ve ekran parlaklığını azaltarak şarj süresini uzatıyor. Bunu sizde ayarlayabiliyorsunuz. Şarj süresi %10 a düştüğünde fotoğraf çekmek istediğimde şarjın az kaldığını uyarısını verip fotoğraf çektirmedi.
Telefonun ekranı çok çabuk kirleniyor bu yüzden ekran koruyucu almanızı öneririm. Denizli bölgesinde aradım ve bulamadım bulunmama sebebi ise yeni bir ürün olması. İnternet üzerinden ekran koruyucu ve delikli file siparişi verdim. Bunları sizde almanızı öneririm.
Uygulamalarda Kies Air çok beğendim. Telefon ile bilgisayar arasına kablo bağlamadan iletişim sağlayabiliyorsunuz. Dosya aktarımı, film izleme, müzik dinleme gibi işlemlerde yapıyor. Bunu çalıştırabilmeniz için bilgisayarınızda java uygulaması yüklü olmalı.
Whatsapp uygulamasını kurmanızı öneririm çok güzel bir mesajlaşma programı.
Radyosu bulunmakta radyoları çekiyor içiniz rahat olsun.
Eski telefon kutularını gören bir insan olarak bunun kutusunu gördüğümde çok şaşırdım ufak bir kutuydu. Bu yüzden sizde şaşırmayın benim gibi
Kutunun içinde Çıkanlar:
  • Şarj Aleti
  • Kulaklık
  • Garanti Belgeleri
  • Usb Bağlantı kablosu
Fiyat: 749 TL

Moderatör tarafında düzenlendi:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5