İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Samsung Vp d363 pal kameradan pc ye görüntü aktarımı.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Merhaba arkadaşlar konu ile alakalı bir yer olmayabilir burası onun için affınıza sığınıyorum. Maruzatım şudur, köyde bulunduğum süre zarfında başlıkta da yazdığı gibi samsung vp d363pal marka ve modelli kameram ile çekim yaptım elimde mevcut 3 tane kaset var ve bunları kendim bilgisayara aktarıp cd veya dvd yapmak istiyorum. Cihazın içinde bulunan iki tane kablo var bir tanesi televziyona bağlanan şu üç jacklı uç ötekiside usb bağlantısı. Usb bağlantısı ile video aktarımı pek kaliteli olmuyor, varsayılan ayarlarda yaptığım zaman video çekimi kötü görünmesine rağmen hızda bir problem yok, ayarları iyileştirdiğim zaman ise videoda donmalar oluyor. Biraz araştırdım i-link kablosu diye birşey varmış ve bununla dvd kalitesinde görüntü alınabiliyormuş. Bu kabloyu nerden temin edebilirim hadi temin ettim direk kullanabilirmiyim herhangi bir capture kartına veya başka bir bağlantı birimine ihtiyaç varmıdır ?

Teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5