İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Samsung'dan yavru monitör

oyunlar99

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Samsung, yeni 22 inç monitörüne eklediği yavru monitörle ilginç ve pratik bir ürün sunuyor.

Elektronik devi Samsung'un piyasaya sürdüğü yeni 22 inç LCD monitör adından söz ettireceğe benziyor. 2263DX adıyla tasarlanan ürün yanına eklenmiş 7 inç boyutunda yavru bir LCD monitöre sahip.

22 inç ekranda bir yandan işlerinizi yaparken 7 inçlik monitörde de örneğin Media Player'da film izleyebilir, TV yayınlarını takip edebilir veya başka bir uygulama çalıştırabilirsiniz. Bakalım pratik gibi görününen Samsung'un bu yeni LCD monitörü, önümüzdeki günlerde diğer firmalara da ilham kaynağı olacak mı? (Kaynak: Chip Online)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
ben bunun için 22" lcd min yanında emektar 15" philips lcd kullanıyorum...gayet kullanışlı oluyor ancak ekran kartımın güçlü olmasına rağmen oyun oynarken 2.ci montörü devre dışı bırakmayınca biraz kasılmalar olabiliyor. Fakat diğer zamanlar dadından yinmiii :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5