İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sanal İddaa yasakpara Oyunu İçin Yardım

bornvip

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başlıkta da vurguladığım gibi tarayıcı üzerinden sanal yasakpara oyun projesi başlatmak istiyorum.
Bu nasıl olacak?;
Maçların gerçek zamanına göre,sanal para ile oynanacak bir oyun. Piyasada facebook üzerinden bu proje ortaya atılmış ve çok tutulmuştu. Sonra nedense kapattılar. Adı KuponStar. Bu kapanış sonrasında birçok kişi bu projeyi yapmaya çalıştı. Şu anda belkide 20 tane site bu işin içinde. Fakat bu siteler görselliğe önem vermediği için çok tutulmuyor. Kullanıcının içine sinmiyor. Yanı sıra sadece oyun için bir alan kurmuyorlar. Spor haberlerini falan koyuyorlar. Kullanıcı nereye tıklayacağını bulamıyor. Hemde amacın dışına çıkılmış oluyor.
Bende bu amaç içinde kalarak,görselliğe önem vererek bir veya birkaç arkadaşla işe atılmak istiyorum. Kodlama hakkında hiçbir bilgim yok. Orta derece photoshop bilgim var. Proje için ayrılmış bir bütçem de yok açıkçası. Yalnız host-domain işlerini halledebilirim.
Kabul eden kişi tabi ki benim bu işten karım ne diye soracaktır. Şunu söylemek istiyorum ben iş teklif etmiyorum,ortaklık teklif ediyorum. Bu sitenin bir kaç gün içinde binlerce kullanıcıya ulaşacağından hiçbir şüphem yok. Çeşitli reklam şirketleri ile anlaşıp, büyük bir reklam alan olmak ve bu açıdan para kazanmak en büyük neden. Birde reklam gelirine yarışma ödülü yansıttık mı kimse tutmasın... :)

Yardım,ortaklık bekliyorum arkadaşlar. Lütfen benden ücret bekleyenler ulaşmasın. Zaten projenin başında bile para kazanacağız.
Detaylı açıklama,örnek isteyen olursa pm'den ulaşabilir. Reklama girer diye siteleri yazmadım.
İyi günler... İyi forumlar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5