İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sanal Pos

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Arkadaşlar internette çok detaylı bilgi bulamadım aslında.. X sitesi üzerinden günde ortalama olarak kredi kartıyla 8 ila 15 bin TL arasında sanal pos işlemi gerçekleştiriyorum. Sanal posunu kullanarak çalıştığım firma bu işi bırakacağı için, sanal pos hizmeti veren yerli yada yabancı firma arıyorum.Bu konuda bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Neden kendim alamıyorum ? İşlem cirosu yüksek olduğundan, şimdi almaya kalkarsam işlemi 90 gün blokede tutuyorlar..

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben birinden öğrendim hesap açtım kendime ama hala kullanmadım söylediklerine göre işlem anında gerçekleşmekte. test etmek için kendi kartını kullan derim cüzi bir miktar ama burası %30 komisyon alıyor onu da belirteyim

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
İşlem cinsi derken şunu söylemek istedim, ne satılacak yani kredi kartından çekim ne için yapılacak?

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Belli bir komisyon vererek ertesi gün hesabınıza aktarabiliyorsunuz diye biliyorum ben?

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla günde 8-15 bin sanal postan geçerse ve yaptığın iş yasalsa bankada sen kral müşteri olursun. acilen sanal pos al 90 gün filan beklemesin en fazla 1 ay ki senin geçişler benim sanal posta olsa banka ile daha iyi anlaşmam kesin olur.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
ben birinden öğrendim hesap açtım kendime ama hala kullanmadım söylediklerine göre işlem anında gerçekleşmekte. test etmek için kendi kartını kullan derim cüzi bir miktar ama burası %30 komisyon alıyor onu da belirteyim

%30 çok yüksek bir oranki, nerdeyse zaten ticaretteki karımla kafa kafaya :)

İşlem cinsi derken şunu söylemek istedim, ne satılacak yani kredi kartından çekim ne için yapılacak?

Satılan ürünler, teknoloji ürünleri, pc ve yan ürünleri.

Belli bir komisyon vererek ertesi gün hesabınıza aktarabiliyorsunuz diye biliyorum ben?

Bankalarda bu mevcut. En düşük bulduğum banka Ziraat Bankası, kendi kartlarına 1,05 diğer banka kartlarına 1,50, yurt dışı kartlarınada 1,75 komisyon uyguluyor.

valla günde 8-15 bin sanal postan geçerse ve yaptığın iş yasalsa bankada sen kral müşteri olursun. acilen sanal pos al 90 gün filan beklemesin en fazla 1 ay ki senin geçişler benim sanal posta olsa banka ile daha iyi anlaşmam kesin olur.

Cirolarım yüksek olmasına rağmen 3D secure alabilmem için çok ağır şartları mevcut.Bu nedenle en son çare o 90 günü bekleyeceğim.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
İnceliyorum hemen, acaba bloke süresi ne kadar ve türk hesabına geri gönderim yapabilecekmi, merak ettim gerçektende, iyi fikirler çıkıyor çok teşekkür ederim.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3d secure için ekstra şart mı aranııyorki, bende garanti ile çalışıyorum abartı bir cirom yok hatta çok düşük ama istersem 3d secure entegre edebiliyorum

bende bilgisayar ürünleri satıyorum fakat o satış rakamlarına ulaşamadım maalesef:(

üstelik online satış sitem de var...

satış için bir sırrrın varsa paylaşırsan sevinirim:)

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
3d Secure sayesinde bankalar müşterinin parasını geri istemesi durumunda iade yapmıyor, 3 kat güvenlik kısaca.. Sanırım bu işlerdeki tek sır, reklam yapma sırrıdır. Oda sır değil biraz bütçeye bakıyor :)

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Bu arada motoodeme.com %28 gibi bir oranla çalışıyormuş inanılmaz yüksek :) Ayrıca güven veren hiç bir yanını bulamadım.. Firma bilgilerinin bile olmadığı bir yere nasıl güvenip günlerce blokede para bırakabiliriz ki ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi