İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sanal Tur Satış Ortaklığı

360°

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Çevresi olan yada kendi müşterilerine sanal tur yaptıracak webmaster arkadaşlara özel şatış ortaklığı.
panoramikistanbul.com web sitesinde örnek çalışmalarımızı görebilirsiniz.

Sistem çok basit!

* Biz örnek çalışmalar ve broşürler ile satışınıza destek olabilecek tanıtım araçlarını size sağlıyoruz.

* Satış için gerekirse konu hakkında işinize yarabilecek bazı bilgiler veriyoruz.

* Siz yapılan her iş üzerinden %25 komisyon alıyorsunuz.

* Satış ortaklığı projemiz şimdilik İstanbul içinden arkadaşlar ve yüzyüze yapılan görüşmeler sonrasında hayata geçirilecektir.

İlgilenen arkadaşlar kendilerini tanıtan kısa bir e-mail ile görüşmelere aşağıdaki e-posta adresini kullanarak başlayabilir.

panoramikistanbul[at]gmail.com

Herkese iyi Çalışmalar.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Satış ortaklığı şeklinde değil fakat ben sizi birgün sabahtan alsam resmi bir kurum için sabahtan akşama kadar çekimler yapsak ortalama 20 farklı nokta için belkide daha fazla neyse, günlük bir çalışma bedeli şeklinde çalışabilirsek bana bir teklif atabilirsiniz

360°

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
@sahin
Çalışmalarımız günlük olarak değil çekim noktası üzerinden konuda belirtilen %25 kar ortaklığı üzerinden yapılmaktadır. Sizin bahsettiğiniz şekilde çalışmıyoruz.
@Haydar
Google'da bir arama yaparsan bir çok örneği görebilirsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5