İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sanalboxtan kurtaracak kimse yokmu

erdjan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sandbox oldugunu zannetmiyorum.

Bak benim site dusmus genel bilgi

Bu sekilde olmasi gerektigini zannediyorum..

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sitemin hiti yaklaşık 3 k civarı idi şimdi günlük 30-40 üç aydır bekliyorum düzelir diye ama nafile yardım edebilecek kimse yok mu
http://www.araba-oyunlari.gen.tr

Sandbox bir sürü sebebleri vardır. Aşı link alma, spam sayfa, gizli kelime, vss.. aldıgın ceza kısa veya uzun olabilir. Kurtulma yolu sadece gercekten seni sandbox girme sebebleri bulman ve düzeltmen aksi taktirde uzun süre cıkman zor ben 2 yıl beklediğimi biliyorum

erdjan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Permission biliyormusun bu zararli site tipli sitelerin bloklanmasini nerden iptal edebiliyoruz? Nerden acatirabiliriz. Eskiden bir link vardi bir sitede ordan basvuruyorduk ama simdi bir turlu bulamadim.

ornek site genel bilgi

Tesekkurler simdiden

erdjan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Google webmaster yardim bolumunden en sonunda sorun cozecek bolum kismi calismaya basladi . Sorun halledilmistir.
:))

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sorun nasıl halledildi, daha detaylı bilgi verirmisiniz?
Böyle bilmece gibi sorun halledildi yazmak kime faydası varki? Demek ki sadece sorununuz çözülene kadar sizin forumculuğunuz? Bilgi verin de bizlerde faydalanalım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5