chat ege.net sohbet

Sanatçı Ozan Arif Şirin vefat etti

YelizTurkmen

Onaylı Üye
Sms Onaylı
Katılım
13 Ara 2018
Mesajlar
160
Yaş
33
Konum
Meram
Milliyetçi Sanatçı Ozan Arif hayatını kaybetti. Bir kesimin çok sevdiği ünlü ozanın sabaha karşı yaşamını yitirdiği öğrenildi. Allah rahmet eylesin.

Ozan Arif adıyla tanınan Arif Şirin tedavi gördüğü Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde yaşamını yitirdi.
Ozan Arif Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde saat 04.50'de hayatını kaybetti. 69 yaşındaki Arif'in uzun süredir gırtlak kanseri tedavisi gördüğü kaydedildi.

sanatci-ozan-arif-hayatini-kaybetti-ozan-arif-kimdir.jpg


OZAN ARİF KİMDİR?

Giresun'un Alucra ilçesine bağlı şimdiki ismi ile Yükselen eski adı ile Hapu köyünde 10 Haziran 1949'da doğdu. Babasının memuriyeti dolayısıyla, ilk ve ortaokulu Samsun`da bitirdi. 1970'de başladığı öğretmenlik mesleğinde Samsun'un Devgeriş köyünde beş yıl öğretmenlik, dört yıl ise okul müdürlüğü görevi olmak üzere üzere dokuz yıl hizmet verdi. 24 Eylül 1980 ve 5 Kasım 1991 tarihleri arasında Almanya'da yaşadı. Özellikle milliyetçi kesimin son derece beğendiği, o kesimin tutkuyla dinlediği gür sesli ozandı.
 

KaRNeC

Müptela
Katılım
4 Eki 2002
Mesajlar
2,836
Konum
Kahramanmaraş
Ülkemizin önemli değerlerinden biriydi. Milliyetçilerin yakından tanımasına rağmen birçok kesimin hiç tanımadığı bir sanatçıydı. Allah rahmet eylesin.
 
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst