İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sanbox galiba

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bu sandbox konularından sıkılmış olabilirsiniz.hak veriyorum ve özür diliyorum. www.olayabak.com diye bir video sitem var 1 aylık google da video izle kelimesinde dün ilk sayfadaydı şimdi baktım ilk 100 de yok ...
sanbox mı? ne yapmalıyım?

herkese teşekkürler

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yeni sitelerde bu dogaldır sandbox girmen eger başaksından aldıgın bir içerik varsa girmiş olman olasılar arasında..

siteni sürekli güncellemeye ve pr degeri yüksek sitelere eklemeye bak fazla uzun sürmücektir cıkman

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
yaa bişeyler sorcam bu sandbox illa çok uzun olacak diye bişey varmı iyi kelimelerde (site orjinal içeriğe saip ve güncelleniyo yeni açıldı)

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uzun ne kadar uzun? 1-2 ay diyorlar genelde

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yaa bişeyler sorcam bu sandbox illa çok uzun olacak diye bişey varmı iyi kelimelerde (site orjinal içeriğe saip ve güncelleniyo yeni açıldı)

yeni site acmıştım ve sitem 1 ay sonra sadbox girdi. içerik çalıntı degildi ama popüler bir içerikti sonra mail attım sitemdeki içerik çalıntı degil sürekli güncellenen sitedir lütfen tekrar kontrol etmenizi istiyorum şeklinde mail attım ve bu sürecte sitemi sürekli güncelledim ve pr degeri yüksek sitelere eklettim ve 15 gün içinde sandbox tan cıktım herkes 6 aydan bahsediyordu ama 15 gün de acıldı.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
yeni site acmıştım ve sitem 1 ay sonra sadbox girdi. içerik çalıntı degildi ama popiler bir içerikti sonra mail attım sitemdeki içerik çalıntı degil sürekli güncellenen sitedir lütfen tekrar kontrol etmenizi istiyorum şeklinde ve bu sürecte siremi sürekli güncelledim ve rp degeri yüksek sitelere eklettim ve 15 gün içinde sandbox tan cıktım herkes 6 aydan bahsediyordu ama 15 gün de acıldı.

peki nereye mesaj attığını söylermisin bu arada +rep bi deneyeyim:)

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeni site acmıştım ve sitem 1 ay sonra sadbox girdi. içerik çalıntı degildi ama popiler bir içerikti sonra mail attım sitemdeki içerik çalıntı degil sürekli güncellenen sitedir lütfen tekrar kontrol etmenizi istiyorum şeklinde ve bu sürecte siremi sürekli güncelledim ve rp degeri yüksek sitelere eklettim ve 15 gün içinde sandbox tan cıktım herkes 6 aydan bahsediyordu ama 15 gün de acıldı.

nereye atıyoruz? benden de herkese +rep:D

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Dün gece google beni de sandbox a attı.Dizin sitemin normal tekili 3000 di yılbası günü 15000 e çıktı bir kaç kelime sayesinde ama yine site tanıtımıydı kural dışı bir durum yoktu ama bu değişiklik sonucunda beni cezalandırdı.Ayrıca site dmoz da kayıtlı.Demek ki google sistemi de mükemmel değil.Mail attım google a cevap bekliyorum..

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
maili nereye atıyoruz?bu soruya hala cevap alabilmiş değiliz:D

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
noldu abi bu sitelere. okadar kelime de ilk sıraları kaptık zor güç, şimdi kendimi bulamıyorum o kelimelerde. site 1buçuk yıllık. herzamanda yeni yeni şeyler ekliyorum.

nasıl edecez nereye mail atacaz birisi anlatırsa nekadar iyi olur

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir dokun bin ah işit:D google 2007 ye kıyım la başladı galiba.daha bir sürü kişinin sitesi sanbox a gitmiş.inşallah bir yanlışlık vardır demekten başka birşey diyesim gelmiyor.gerçi benim site yeni düşmesi normal ama eski siteler için bir şey diyemiyeceğim?

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
perişan etti nerelerden nereye...beleyelim görelim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5