İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sandboxamı Düştüm Acaba Bakarmısınız Lütfen

izle5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Geçengün Alexa rank:16 milyondaydı
Turkey Rank:156 binlerdeydi
Bugün Baktığımda Alexa Rank:12 Milyonlarda
Turkey Rank: Gözükmüyor
Turkey Rankim Bugün Baktığımda Hiç Gözükmüyor Sizce Sanboxamı Girdim Acaba Bakarmısınız Lütfen

Adres:www.izle5.net

Edit:Sitem Yeni 5 Günlük Daha

Gookhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Sandbox ile Adsense'nin alakası yoktur.
Sanırım alexa'da yükselme yolun fiyasko ile sonuçlandı :p :D

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Ranklar ile sandbox'un dolaylı yoldan ilişkisi vardır. Hitiniz düşer ve doğru ortantılı olarak da alexa değeriniz yükselecektir. Ancak yeni bir site ise sandboxa girme ihtimaliniz yüksektir.

izle5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ranklar ile sandbox'un dolaylı yoldan ilişkisi vardır. Hitiniz düşer ve doğru ortantılı olarak da alexa değeriniz yükselecektir. Ancak yeni bir site ise sandboxa girme ihtimaliniz yüksektir.

teşekkürler hocam.

Başka Yorumu Ve Düşüncesi Olan?

EnderX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şimdi öncelikle baktığımda siteniz şuanlık sandbox ' a girmiş gibi gözükmüyor. Çünkü sandbox ' a düşseniz google ' da indexsiniz bulunmazdı. Bu bir dalgalanma olabilir. Çünkü zamanla google bu şekil dalgalanmalar yapabiliyor. Eee bundan kurtulmak için günün belirli saatlerinde video eklemeye devam edebilirsiniz ve eklediğiniz videoları sosyal paylaşım sitelerinde yayınlamaya gayret edin. Aynı içerikte bulunan sitelerle link değişimi yapabilirsiniz tabi abartmamak kaydıyla. Birde sanırsam alexa ' yı yükseltmek için bot kullanmışsınız. Bunda onunda sebebi olabilir.

izle5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Şimdi öncelikle baktığımda siteniz şuanlık sandbox ' a girmiş gibi gözükmüyor. Çünkü sandbox ' a düşseniz google ' da indexsiniz bulunmazdı. Bu bir dalgalanma olabilir. Çünkü zamanla google bu şekil dalgalanmalar yapabiliyor. Eee bundan kurtulmak için günün belirli saatlerinde video eklemeye devam edebilirsiniz ve eklediğiniz videoları sosyal paylaşım sitelerinde yayınlamaya gayret edin. Aynı içerikte bulunan sitelerle link değişimi yapabilirsiniz tabi abartmamak kaydıyla. Birde sanırsam alexa ' yı yükseltmek için bot kullanmışsınız. Bunda onunda sebebi olabilir.

Evet Hocam Sadece Bir Gün Ama, 1000 Hit Geldi Siteme Başka Kullanmadım Sonra Baktım Alexam Yükselmiş Ama Turkey Rankim Yok Olmuş:(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5