İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sanırım adsense beni banlıcak :(

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
benim tema sade bi tema değil 404 php var ama buna 404 html include edilmiş, herneyse geçti gitti ya, Eif yardımların için çok çok sağol, herşey gönlünce olsun
gittim ben

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
tamam. yarın bak. 404.php de ne var neyok sil. includeye falan gerek yok. sadece verdiğim tek satırı eklersin. gelip baktıklarında onu görürler. iyi uykular.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
oto mesaj gelmiş sadece, bakalım neler olacak

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Bir şey olmayacak. Boşuna heveslenme banlanmayacaksın :)

beratxt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
:)

Endişelenme. Kurallara uymayan durum varsa uyarırlar hep. Hatayı düzeltip geri dönüş maili at.

Endişelensin bence..Bana 3 gün süre verildi düzelttim bildiğin gibi 10 gün sonra ban yedim.Sonra 5 hesap daha :)

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Endişelensin bence..Bana 3 gün süre verildi düzelttim bildiğin gibi 10 gün sonra ban yedim.Sonra 5 hesap daha :)

Senin ban nedenin geçersiz eylemler gibisinden bir şeydi yanlış hatırlamıyorsam. Bir az farklı bir durum var.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
gelen mailin tam metni

Bu mesaj, gelen e-postaları kabul etmeyen, yalnızca bildirim amaçlı bir e-posta adresinden gönderilmiştir. Lütfen bu mesajı yanıtlamayın.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sayın Kullanıcımız,

Yakın zamanda hesabınızda yaptığımız bir incelemede, şu anda Google reklamlarını program politikalarımıza (https://www.google.com/support/adsense/bin/answer.py?answer=48182&stc=aspe-1pp-en) uygun olmayan bir şekilde gösterdiğinizi tespit ettik.

--------------------------------------------------
ÖRNEK SAYFA: http://fullegal.gen.tr/graphite-logo-psd.html

Bu URL'nin bir örnek olduğunu ve aynı ihlallerin bu web sitesinin başka sayfalarında veya ağınızdaki başka sitelerde bulunabileceğini unutmayın.

BULUNAN İHLALLER:

REKLAMLARI YANILTICI BİR ŞEKİLDE ETİKETLEME: Yayıncılar, Google reklamlarını, reklamları herhangi bir yöntemle gizleyecek bir şekilde uygulayamaz. Örneğin, yayıncılar yanıltıcı başlıkların altına reklam yerleştiremez. Bu, reklamların bu başlıkla ilgili site bağlantıları olduğunu düşünmelerine neden olarak kullanıcıları yanıltabilir. Bu durumun oluşmasını önlemek için, yayıncılardan reklamları etiketlerken yalnızca "sponsorlu bağlantılar" veya "reklamlar" ifadelerini kullanmalarını istiyoruz. Bu politikayla ilgili daha fazla bilgi edinmek için https://www.google.com/adsense/support/bin/answer.py?answer=115985 adresindeki yardım merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

İSTENEN İŞLEM: Lütfen önümüzdeki 72 saat içinde gerekli tüm değişiklikleri yapın.

Yukarıda belirtilen süre zarfında ihlaller düzeltilirse, reklam sunumu etkilenmeyecektir. Değişiklikler yapılmazsa ve/veya inceleme sürecinde başka politika ihlalleri ile karşılaşılırsa, sitenize reklam sunumu devre dışı bırakılacaktır.

HESAP DURUMU: ETKİN

AdSense hesabınız hala etkindir. Ancak, başka sorunlar bulursak tüm hesabınızı devre dışı bırakabiliriz. Bu nedenle, diğer tüm sayfalarınızın da politikalarımıza uygun olmasını sağlamak amacıyla ağınızın geri kalanını incelemeye zaman ayırmanızı öneririz.

Sorun Kimlik Numarası 1862862

--------------------------------------------------
İşbirliğiniz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

Google AdSense Ekibi
----------------
Bu e-postayla ilgili daha fazla bilgi edinmek için Yardım Merkezimizi ziyaret edebilirsiniz: https://www.google.com/adsense/support/bin/answer.py?answer=113058&stc=aspe-ai4-en.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
işte bu google adsense'in yeni banlama politikası :)
rastgele google...

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Acaba en alttaki kareye takmış olabilirler mi? Altında blogroll yazıyor, reklam linkleri blogroll olarak algılanıyor diye. O reklam sana para kazandırıyor mu?

Bir şey daha:

Yayıncıların Google reklamlarına gereksiz veya doğal olmayan bir şekilde dikkat çekmelerine de izin verilmez. Buna örnek olarak aşağıdakiler gösterilebilir:

Google reklamlarını işaret eden oklar veya başka semboller.

O ok senin için çok önemli mi?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
hey allahım heey... bileşenin bir özelliği o yahu, o ok kalkarsa temanın özelliği gider
çözümü buldum oraya farklı bir grafik koyabilirim
o blogrolü üstlerde biyere koyabilirim
o reklam bana günde 0.10 ve fazlasını kazandırıyor, ama bir tane daha var aynı tip reklamdan, oraya başka şeyler düşünebilirim
sidebarda ads sadece tek olucak konu içine ekleyebilirim bir tane bağlantı tipi olandan
hem blogroll yerinde kalmış olur

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5