İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sarı çizmeli Mehmet Ağa Biyografi

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Sarı Çizmeli Mehmet Ağa kimdir. Sarı Çizmeli Mehmet Ağa'nın hayatı az sonra, Sarı Çizmeli Mehmet Ağa kimler için ne söyledi hangi tür yemek yerdi Gerçek ismi nedir? Sarı Çizmeli Mehmet Ağa Kaç yaşında vefat etti? Bu yazımızda Sarı Çizmeli Mehmet Ağa'nın hayatını ele alacağız. Sarı Çizmeli Mehmet Ağa neden sarı çizme giyerdi vs vs vs vs............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Böyle makale yazan insanlara uyuz oluyorum. Adamlar seo yapacam diye okurlarına sinir krizi geçirtiyor... Aradığınız sonuç ise yazının en altında sadece bir cümleden oluşuyor. Google amca böyle siteleri sıralamaya sokma, sokarsan ayıp sana

alirmali

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Sarı Çizmeli Mehmet Ağa kimdir. Sarı Çizmeli Mehmet Ağa'nın hayatı az sonra, Sarı Çizmeli Mehmet Ağa kimler için ne söyledi hangi tür yemek yerdi Gerçek ismi nedir? Sarı Çizmeli Mehmet Ağa Kaç yaşında vefat etti? Bu yazımızda Sarı Çizmeli Mehmet Ağa'nın hayatını ele alacağız. Sarı Çizmeli Mehmet Ağa neden sarı çizme giyerdi vs vs vs vs............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Böyle makale yazan insanlara uyuz oluyorum. Adamlar seo yapacam diye okurlarına sinir krizi geçirtiyor... Aradığınız sonuç ise yazının en altında sadece bir cümleden oluşuyor. Google amca böyle siteleri sıralamaya sokma, sokarsan ayıp sana

aynen çok uyuz ediciler

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
Kurban-Sarı Çizmeli Mehmet Ağa
gayet güzel

sade

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sarı Çizmeli Mehmet Ağa bence kafayı cinsiyetine takmış şovenist bir toprak ağası olabilir. Öyle tahmin ediyorum ki Ege taraflarında yaşamıştır. İçkiye sigaraya pek düşkündür, rakı sofraları evinden eksik olmaz. Nikahladığı kadın haricinde başkalarına da göz koymuştur. üç çocuğu vardır ancak üçü de 'şu herif ölse de etraf bize kalsa' diye Ağa'nın gözünün içine bakmaktadır. Ama Sarı Çizmeli Mehmet Ağa katır kadar sağlıklıdır ne de olsa eski topraktır...

Olayın magazinine kaçıp var olmayan birinin gıybetini yapmamak için burada kesiyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5