İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şarkı Sözü Satın alacagım!

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Veritabanina ait ornek 2-3 kayit gosterebilir misiniz? SQL formatinda veya txt, mdb olarak bir yere koyarsaniz. Kesmece karpuz misali...

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
usernama pm dolu senin

db dump olarak mi yoksa
access filan olarak mi?
alan adlarının neler oldugunu ve kac kayit oldugunu bildirebilirmisin ve nasil gonderecegini?

U

username

Misafir
kusura bakmayın şimdi boşalttım.. gönderebilirsiniz..

database mysql formatında.. vermiş olduğum adreste ( www.lyricsdome.com ) çalışan halini görebilirsiniz.. akşam örnek gönderebilirim..

Teşekkürler..

AkrepList' Alıntı:
usernama pm dolu senin

db dump olarak mi yoksa
access filan olarak mi?
alan adlarının neler oldugunu ve kac kayit oldugunu bildirebilirmisin ve nasil gonderecegini?

U

username

Misafir
sanırım bendeki ile aynı db.. ben önceden satmıştım,, benden almış bile olabilir :) yurtdışından benim aldığım yerdende almış olabilir

AkrepList' Alıntı:
inventory senin demo varmi?

I

inventory

Misafir
username' Alıntı:
sanırım bendeki ile aynı db.. ben önceden satmıştım,, benden almış bile olabilir :) yurtdışından benim aldığım yerdende almış olabilir

lol, senden almadım ben.

I

inventory

Misafir
arkadaşlar özel mesajlar geliyor, sadece paypal kabul edebilirim, banka hesabım yok hem paypal daha güvenli, daha doğrusu banka hesabının bilgilerini bilmiyorum, 20 dolar içinde bankaya gidilmez ki :S

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla olay su, sartim var
db yi indireyim, sonra parani gonderirim, surdaki 1000 kusur mesajim 20 dolar icin db nin ustune yatmayacagimi gosteriyor sanirim???
acikcasi ben seni cok fazla tanimiyorum inventory, sakin yanlis anlama

I

inventory

Misafir
AkrepList' Alıntı:
valla olay su, sartim var
db yi indireyim, sonra parani gonderirim, surdaki 1000 kusur mesajim 20 dolar icin db nin ustune yatmayacagimi gosteriyor sanirim???
acikcasi ben seni cok fazla tanimiyorum inventory, sakin yanlis anlama

tamam dostum, şimdi işyerindeyim saat 6:30 gibi evde olacağım, dosya evdeydi, ister bi yere upload ederim, istersen msn'den filan yollarım, haklısın 10 civarında mesajım var, haklısın.

U

username

Misafir
databasein hazır parçalanmış upload etmeye hazır hali serverımda yüklü bekliyor :)

tek parça upload etmenin zorluğunu tahmin edersiniz .. akşam görüşebilirz ancak,, msn de

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sen bir yere upload et ben aldiktan sonra parani hesabina gondercem
bende isyerindeyim, aksama evden hallederiz o zaman,
sen hazirla db yi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5