İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sarkisozu.biz işini bilenlere 5 ytl

Invoker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain Adı : sarkisozu.biz
Bitiş Tarihi : 18.02.2009
Registar : isimtescil
Minimum Fiyat : 5 YTL
Minumum artış : 2 YTL
Bitiş Tarihi : son tekliften 24 saat sonra
Hemen Al : 50 YTL

Domainin şu an için infosu yok, ama tam olarak emin değilim banı olabilirde olmayabilirde. Gerçi olsa bile açtırtırsınız sonra gelsin hitler :p

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Açtırdıktan sonra satışa çıkarırsan 15 ytl.

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yok teklif vermiyorum, Aytuğ açıyormuş Hasan banlatıyormuş işi sakat iş.
Neyse farklı bir domaine teklif verdim, gerek kalmadı.

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
domaini alan kişi şunları yaparsa banı kalkar şahsen denemişimdir.

ilk başta özgün bir içerik sonrasında sağlam pr 6 ve 7 den link satın almak bunun sonrasında google a mail atmanız şu şekilde. domaini ben başkasından devrealdım ve içindeki illegal içeriği sildim bunun banının kaldırılmasını istiyorum şeklinde yazarsaız muhtemelen ban kalkacaktır

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domaini alan kişi şunları yaparsa banı kalkar şahsen denemişimdir.

ilk başta özgün bir içerik sonrasında sağlam pr 6 ve 7 den link satın almak bunun sonrasında google a mail atmanız şu şekilde. domaini ben başkasından devrealdım ve içindeki illegal içeriği sildim bunun banının kaldırılmasını istiyorum şeklinde yazarsaız muhtemelen ban kalkacaktır

Emin misin?

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben banlanan bir sitem için, googlede arattıgınızda çıkan tüm sayfalarda yazanları uyguladım ama fos. 2 yıl geçti hala güm :) halbuki siteyi sildim komple, hala güm.

Invoker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neyse teklif dışında yazmazsanız sevinirim. ama siteyi devraldım banlı olduğunu bilmiyordum, illegal içerik barındırmıyorum şeklinde atarsanız google a mail kaldırır

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5