İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

satıldımmı şimdi:s

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cFrog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Dün geceden kz arkadaşımla haberleştik herneyse buluşacağımız belli gibiydi ben uyusun diye aramadım sabah benden önce kankası olacak o kız aramış buluşalım diye oda tamam demiş. Şimdi ben satılmışmı oluyorum

telefondada diyorki geç kaldın senden önce kankam aradı ne diyim şimdi

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Sen eğer kız arkadaşım dediğin insana " git anan avutsun " diyebileceğini burda söylüyosan bırak kızı oynama.

cFrog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Sen eğer kız arkadaşım dediğin insana " git anan avutsun " diyebileceğini burda söylüyosan bırak kızı oynama.

o sinirle açmıştım konuyu ne yazdığımı bende bilmiyorum. neyse hayat devam ediyor iyinet yeter bana =)

E

Erturk

Misafir
Acı bir gerçek var ortada.

Kanka ayağı toto ayağı. Onun için pek bir önemin yok.

Eger "Sevgilim" dediğin kişi yarım agızla bile olsa buluşacagınızın muhabbeti geciyorsa herşeyi senin için ekerdi. Cıkıpta "Gec kaldın güzelim." diye bir laf soyluyorsa orada birşeyleri sorgulamak lazım.

http://www.youtube.com/watch?v=kJ8nicA4jEE

Bayanlar genelde kendi yaptıklarını onemsemez ama aynısını karsı taraf yapınca kıyamet kopar. Dilersen sende yarın aynısını yapıp bunun nasıl bir durum oldugunu gosterirsin, dilersen "Her ne olursa olsun ben seviyorum. Yapsın onemli degil" deyip ipleri onun eline vermeye baslarsın. Tercih senin...

Ama ben ilkinden yanayım. Her istediğinde istediklerinin olamayacagını, seninle kafasının estiği gibi yasayamayacagını, arkadas degil sevgili oldugunuzu hatırlatmıs olursun bu sayede...

ErdeM

0
Onaylı Üye
Reaction score
32
Bu tür olaylar bi çok erkeğin başına gelir,aranızdaki hüsümeti tam olarak bilemiyoruz elbette fakat en azından seni arayıp son durum nedir? ona göre arkadaşımla buluşacağım gibisinden şey edebilirdi

cFrog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
ve sonuç : ayrıldık... 16 ayın sonunda ufacık bir sebeple ayrıldık kına yaksın.. Hiç öleceğim biteceğim vs sözler etmiyorum DÜNYADA TEK O'MU VAR! bu saatten sonra pişman olacak ama iş işten geçecek yorum yapanlara teşekkürler..

beni iplemeyeni ben ..klemem... saygısızlık etmek istemiyorum saygın bir forumda bir hiç bir şerefsiz uğruna ..

sekseniki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"kankam senden önce aradı" diyen bir insandan sana yar olmaz, bence boşver üzülmeye yanmaya bile değmez.

cFrog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
"kankam senden önce aradı" diyen bir insandan sana yar olmaz, bence boşver üzülmeye yanmaya bile değmez.

üzülmüyorum ama verilen sözler ne bilim böyle ayrılıkmı olur ya kafamı bu karıştırıyor .. Verilen sözler ne bilim 16 ay be insan birazcık düşünür .. Gerçekten seviyordu sanıyordum ama ne bilim böyle bir durumda nasıl yapacağım ne yapacağım bilmiyorum .. Kim bilirdiki 16 ayın sonunda ayrılacağımızı herkesin özendiği bir sevgimiz vardı ama gerçekten satılmak güzel duyguymuş. Ben arkadaşlarla bekar evine gitme dediği için 7 kişiyi sattım tam 4 saat beni beklediler masayı kurup ama yapılana bak ..

...

daha fazla kafamı yormayacağım diyorum ama gerçekten bana koydu bu yaptığı.. Üzülmüyorum tek o mu var diyorum ama söylerken bile içimden evet sevdiğim bir tek o var diyor..

sekseniki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
senin yapacağın tek şey var kardeş, sakın umursama onu, bir süre sonra senin ilgisizliğini farkedecektir ve belkide seni arayacaktır. o zaman ona istediğini diyebilirsin istediğini derkende kendinden emin, halinden mutluymuş gibi ve umursamaz tavırlarla konuş.

nokie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Kız olmasına çokta, kendine uygununu bulmak sorun... buluncaya kadar da yaş kemale eriyor zaten :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Valla üsteki kız en iyi kız arkadaştır. Ne sıkacak ne yoracak nede heyacanı söndürecek.Gerektiğindede bırakacan.En iyisiymiş kaçırdığın kötü olmuş

sivrisinek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
kizlar degil seven insanlar deyim erkek veya kiz

sevdigi zaman yapamayacagi sey yoktur ölmek dahi,

senin bu kiz arkadasin seni sevmemis sevse seni zaten kuzeni ile bulusmaz onlarin olan bir bulusmasi olsa dahi senin icin iptal etmesi lazim sen daha önemli idin. Bu kuzen degil babasi olsa dahi.

Bu yuzden seni sevmeyen insani sevmek oyun oynamak ve zaman kaybidir. Seni sevmeyen -insani sevecegine git tasi sev daha iyi oda seni sevmez. Ama tasa sevgi ile sekil verebilirsin.Ama senin tasin tas bile degilmis.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi